houslovy klic
animaceanimaceanimaceanimaceanimaceanimaceanimaceanimace

SOUTĚŽE

 

Školní rok 2016/17


Soutěže ZUŠ - přihlášky, informace!
Veškeré informace včetně propozic

Harmonogram uměleckých soutěží v roce 2017 - garanti, kontakty
Dokument Excel
Harmonogram - Garanti OK - Garanti KK
tyto údaje najdete po odkliknutí
vlevo dole na vodorovné liště 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy v návaznosti na vyhlášení roz- vojového programu Podpora soutěží a soutěžních přehlídek, vyhlašuje soutěže na školní rok 2016/17. Soutěžemi v hudebním oboru ZUŠ jsou:
hra na klavír, hra na smyčcové nástroje, hra na kytaru, Dechové orchestry, Jazzové a ostatní orchestry a soutěžní přehlídka výtvarného oboru.

___________________________________________________________________

IV. Mezinárodní festival dechových orchestrů - Letovice 2017
 
 Velký dechový orchestr ZUŠ Chválenická
Stříbrné pásmo

   Dirigent: Stanislav Razák
                 Jan Candra

 

Výsledky ústředního kola ve hře na smyčcové nástroje

Liberec 11.5. - 14.5. 2017

 

Soutěžící v kategorii Cena Vyučující 
 Daniel Hošek - 0.kategorie - violoncello
2.cena    p.uč. Hana Vítková

 

Výsledky krajského kola ve hře na kytaru

Soutěžící v kategorii Cena Vyučující 
 Fuxová Kateřina - 0. kategorie b
2.cena    p.uč. Alena Kozáková
 Soukup Ondřej - 0.kategorie c
2.cena    p.uč. Iveta Valešová
 Majer Filip - 6.kategorie
2.cena    p.uč. Jan Ženíšek
 Kytarové kvarteto (Chalušová, Jírovcová,
 Soukup, Vávrová) - 1.kategorie  

2.cena    p.uč. Iveta Valešová


Výsledky krajského kola ve hře na smyčcové nástroje
1.4. 2017

Soutěžící v kategorii Cena Vyučující 
 Kutnarová Karin - 0.kategorie - housle
2.cena    p.uč. Alexandra Pelcová
 Dolejšová Lucie - 0.kategorie - housle 2.cena    p.uč. Jana Boučková
 Soukupová Timea Marie - 0.kategorie - housle
2.cena    p.uč. Alexandra Pelcová
 Hošek Daniel - 0.kategorie - violoncello 1.cena    p.uč. Hana Vítková
 Ježek Johan - 4.kategorie - violoncello 1.cena    p.uč. Hana Vítková

 

Výsledky krajského kola jazzových souborů
26.3. 2017

Soutěžící v kategorii Cena Vyučující 
 Big Hand - 3.kategorie
1.cena    p.uč. Jan Ženíšek, Jiří Tarantík

 

Výsledky krajského kola dechových orchestrů
26.3. 2017

Soutěžící v kategorii Cena Vyučující 
 Dechový orchestr ZUŠ Chválenická - 3.kategorie
1.cena    p.uč. Stanislav Razák, Jan Candra

 

Výsledky krajského kola ve hře na klavír
17. - 18.3. 2017

 

Soutěžící v kategorii Cena Vyučující 
 Jirglová Marie - 2.kategorie 2.cena    p.uč. Mgr. Alena Tichá
 Milovníková Bianka - 5.kategorie 2.cena    p.uč. Mgr. Alena Tichá
 Kocourková Tereza - 6.kategorie 2.cena    p.uč. Mgr. Alena Tichá
 Borovský Antonín - 7.kategorie 1.cena    p.uč. Mgr. Alena Tichá
 Rosendorf Jindřich - 7.kategorie 1cena*    p.uč. Mgr. Alena Tichá

(* 1.cena bez postupu)

 

Výsledky okresního kola ve hře na kytaru
15.3. 2017

Soutěžící v kategorii Cena Vyučující 
 Fuxová Kateřina - 0.kategorie b 1.cena    p.uč. Alena Kozáková
 Šípek David - 0.kategorie b 1.cena*    p.uč. Iveta Valešová

 Vávrová Adéla - 0.kategorie b

2.cena    p.uč. Iveta Valešová
 Soukup Ondřej - 0.kategorie c 1.cena    p.uč. Iveta Valešová
 Chalušová Barbora - 0.kategorie c 2.cena    p.uč. Iveta Valešová
 Žán Sebastien - 1.kategorie 2.cena    p.uč. Jan Ženíšek
 Voračková Adéla - 1.kategorie 3.cena    p.uč. Pavla Kučvová
 Kozler Jan - 2.kategorie 2.cena    p.uč. Pavla Kučvová
 Baťková Kristýna - 2.kategorie  
2.cena    p.uč. Alena Kozáková
 Kretek Tomáš - 3.kategorie
3.cena    p.uč. Pavla Kučvová
 Majer Filip - 6.kategorie
1.cena    p.uč. Jan Ženíšek

 Kytarové kvarteto (Chalušová, Jírovcová,
 Soukup, Vávrová) - 1.kategorie   

1.cena    p.uč. Iveta Valešová

(* 1.cena bez postupu)

 

Výsledky okresního kola ve hře na smyčcové nástroje
11.3. 2017

Soutěžící v kategorii Cena Vyučující 
 Hošek Daniel - 0.kategorie - violoncello
1.cena    p.uč. Hana Vítková
 Ježek Johan - 4.kategorie - violoncello
1.cena    p.uč. Hana Vítková
 Soukupová Timea Marie - 0.kategorie - housle 1.cena    p.uč. Alexandra Pelcová
 Kutnarová Karin - 0.kategorie - housle
1.cena    p.uč. Alexandra Pelcová
 Dolejšová Lucie - 0.kategorie - housle 1.cena    p.uč. Jana Boučková
 Vlnová Julie - 0.kategorie - housle - housle
1.cena*    p.uč. Alexandra Pelcová
 Žákavcová Natálie - 0.kategorie - housle 2.cena    p.uč. Marie Hyťhová
 Soukupová Ester Anna - 3.kategorie - housle 2.cena    p.uč. Alexandra Pelcová
 Pelcová Monika - 3.kategorie - housle 3.cena    p.uč. Alexandra Pelcová
 Berndhartová Aneta - 7.kategorie - housle 2.cena**    p.uč. Jana Boučková

(* 1.cena bez postupu  - ** Cena za provedení skladby: G. Tartini - Sonáta g moll, 3. věta) 

Výsledky okresního kola ve hře na klavír
24.2. - 25.2. 2017

Soutěžící v kategorii Cena Vyučující 
  Hosnedl Filip - 0.kategorie
2.cena    p.uč. MgA. Zdeňka Ledvinová
  Řežábková Tereza - 0.kategorie 3.cena    p.uč. MgA. Jiří Pešek
  Horský Tomáš - 0.kategorie
3.cena    p.uč. Eva Šmausová
  Balda Štěpán - 1.kategorie 2.cena    p.uč. Mgr. Alena Tichá
  Pelc Martin - 1.kategorie 2.cena    p.uč. Anna Černá
  Hanzel Jáchym - 1.kategorie 2.cena    p.uč. MgA. Jiří Pešek
  Jirglová Marie - 2.kategorie 1.cena    p.uč. Mgr. Alena Tichá
  Hubková Karolína - 2.kategorie 2.cena
   p.uč. Marie Kůsová
  Hraběta Michal - 3.kategorie 2.cena    p.uč. Marie Kůsová
  Milovníková Blanka - 5.kategorie 1.cena    p.uč. Mgr. Alena Tichá
  Holubová Klaudie - 5.kategorie 2.cena    p.uč. Marie Kůsová
  Kocourková Tereza - 6.kategorie 1.cena    p.uč. Mgr. Alena Tichá
  Borovský Antonín- 7.kategorie 1.cena    p.uč. Mgr. Alena Tichá
  Rosendorf Jindřich - 7.kategorie 1.cena    p.uč. Mgr. Alena Tichá
  Hrádková Aneta - 7.kategorie 2.cena    p.uč. Mgr. Jiří Pešek
  Kunešová Michaela - 7.kategorie
3.cena    p.uč. Mgr. Jiří Pešek
  Holubová Daniela- 8.kategorie
3.cena    p.uč. Marie Kůsová
  Drobil Ondřej - 10.kategorie 3.cena    p.uč. MgA. Jiří Pešek

 

Školní rok 2015/16

 

Výsledky ústředního kola v komorní hře s převahou dřevěných dechových nástrojů - květen 2016

Soutěžící v kategorii Cena Vyučující 
Trio př. fléten (Šilhavá, Šindelářová, Kozák) - IVA
2.cena Ivana Nekolná

 

Výsledky krajského kola ve hře na akordeon
3.4. 2016

Soutěžící v kategorii Cena Vyučující 
Mikšovská Karolína - 0.kategorie 2.cena p.řed. Jiří Stach, Dis.
Mikšovský Stanislav - 4.kategorie 2.cena p.řed. Jiří Stach, Dis.
Akordeonové duo (Hrubý, Bednář) - A III 2.cena p.uč. Hana Seifertová

Výsledky krajského kola v komorní hře s převahou dechových nástrojů 12. - 13.3. 2016

Soutěžící v kategorii Cena Vyučující 
Trio příčných fléten (Šilhavá, Šindelářová, Kozák) 1.cena p.uč. Ivana Nekolná
Trio zobcových fléten (Bůžková, Fromerová, Holá) 2.cena p.uč. Řehořková
Trio BEAM (sestry Milovníkovy) 1.cena p.uč. Petra Šanderová
Smíšené trio (Gutterová, Gruber, Kocourková) 2.cena p.uč. Ivana Nekolná, Petra Šanderová
a Mgr. Alena Tichá 
Smíšené trio (Kozák, Kozáková, Neumann) 1.cena p.uč. Ivana Nekolná, p.uč. Jiří Pešek
Komorní trio (Veselý, Vodička, Rosendorf) 1.cena p.uč. Petra Šanderová a Mgr. Alena Tichá
Smíšené trio (sourozenci Drobilovi) 1.cena  p.uč. Ivana Nekolná

 

Výsledky okresního kola v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů 5.3. 2016

 

Soutěžící v kategorii Cena Vyučující 
Trio (Berková, Vlnová, Kubalíková) 1.cena  
Duo (Žákavcová, Dolejšová) 1.cena  
Smyčcové duo (Rached, Vochová) 2.cena  
Trio (Pelcová, Soukupová, Holubová) 1.cena  
Kvarteto (Šálková, Soumarová, Keplová, Šanderová) 1.cena (ZUŠ Chválenická, Chrást, Sokolovská
a Revoluční Plzeň)
Barokní soubor (Šanderová, Kouba, Pangerl, Červinková) 1.cena  

 

Výsledky okresního kola ve hře na elektronické klávesy
13.2. 2016

Soutěžící v kategorii Cena Vyučující 
Staňková Viktorie - 0. kategorie 1.cena p.uč. Dubovská Dagmar   
Vojtová Marie - 0.kategorie 3.cena p.uč. Koukolík Martin
Staněk Šimon - 2.kategorie 2.cena p.uč. Dubovská Dagmar   
Svobodová Kristýna - 3.kategorie čestné uznání p.řed. Stach Jiří, DiS
Němcová Michaela - 6.kategorie 2.cena p.uč. Dubovská Dagmar  
Šebková Hana - 6.kategorie 3.cena p.uč. Seifertová Hana
Nguyen David - 7.kategorie 3.cena p.uč. Stachová Martina
Podestátová Věra - 8.kategorie 2.cena p.uč. Dubovská Dagmar

 

Výsledky okresního kola v komorní hře
s převahou dechových nástrojů
12.2. 2016

 

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

Smíšené trio (Gutterová, Gruber,  Kocourková) - II.D
1.cena p.uč. Ivana Nekolná, Petra Šanderová a Mgr. Alena Tichá 
Smíšené trio (Kozák, Kozáková, Neumann) III.D 1.cena p.uč. Ivana Nekolná a Jiří Pešek 
Smíšené trio (Drobil, Drobilová, Drobil) - IV.D 1.cena p.uč. Ivana Nekolná a Jiří Pešek 
Klarinetové duo (Vlček, Marková) - IV.A 2.cena p.uč. Edita Koukolíková 
Klarinetové trio (Vlček, Marková, Bukovjan) IV.A 2.cena p.uč. Edita Koukolíková 
Kvarteto příčných fléten Flauteto
(Škaloudová, Reithmaierová, Vorlová, Karlíková) - III.A
1.cena p.uč. Petra Šanderová 
Flétnové kvarteto (Vlčková, Jedličková, Procházková, Hlaváčková) - III.A 2.cena p.uč. Květa Klofáčová 
Trio příčných fléten (Šilhavá, Šindelářová Kozák) - IV.A 1.cena p.uč. Ivana Nekolná 
Trio zobcových fléten (Kadlečková, Štorchová, Gabrielová) - I.B 1.cena p.uč. Šárka Řehořková 
Trio zobcových fléten (Bůžková, Fromerová, Holá) - II.B 1.cena p.uč. Šárka Řehořková 
Trio zobcových fléten (Stašková, Řehořová, Lepší) - II.B 3.cena p.uč. Květa Klofáčová 
Trio BEAM (Milovníková, Milovníková, Milovníková) - I.D 1.cena p.uč. Petra Šanderová
a Mgr. Alena Tichá 
Komorní trio (Veselý, Vodička, Rosendorf)  III.D 1.cena p.uč. Petra Šanderová
a Mgr. Alena Tichá 
Smíšené trio (Jandová, Bílý, Piptová) - III.D 2.cena p.uč. Šárka Řehořková 

 

 

 Školní rok 2014/15

 

Výsledky ústředního kola ve hře na příčnou flétnu
květen 2015 v Liberci

 

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

   Kozák Tomáš

2. cena

p.uč. Ivana Nekolniá

 

Výsledky ústředního kola ve hře na lidové nástroje
7. - 8.5. 2015 v Mikulově

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

  Meteláček
  folklorní soubor ZUŠ Chválenická
  v kategorii - Dudácká muzika a další
  soubory lidové hudby


1.cena


p.uč. Edita Koukolíková
p.uč. A. Pelcová

 

  Kozák Tomáš - 5. kategorie - hra na dudy
1.cena p.uč. Edita Koukolíková
  Balda M., Hurt J., Vlček L - 3. kategorie
  komorní hra  s dudami
2.cena p.uč. Edita Koukolíková

  Škarda J., Kozák T., Keplová K., Havlánová K. 
  2. kategorie
  komorní hra s dudami

2.cena p.uč. Edita Koukolíková

 

Výsledky krajského kola v sólovém zpěvu
8.3. 2015

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

  Drobil Ondřej - 7. kategorie 1. cena p.uč. Jana Piorecká
  Valešová Petra - 9. kategorie
1. cena p.uč. Jana Piorecká

 

Výsledky krajského kola v komorním zpěvu
8.3. 2015

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

  Petrlíková Natálie - Tynklová Tereza 2. kategorie
3.cena p.uč. Stanislava Šimáková
  Nožičková V. - Valešová P. - Žánová K. - 4. kat.
2.cena
p.uč. Jana Piorecká

 

Výsledky okresního kola ve hře na žesťové nástroje

 

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

   Bernhardt Vojtěch - 1. kategorie - trubka 1. cena p.uč. Stanislav Razák
   Doubrava Ondřej - 1. kategorie - trubka 1. cena p.uč. Jan Candra
   Ondriáš Marek - 1. kategorie - trubka 2. cena p.uč. Stanislav Razák 
   Čech Kryštof - 7. kategorie - trubka 1. cena p.uč. Jan Candra 
   Matas Martin - 8. kategorie - trubka 1. cena p.uč. Jan Candra 
   Petrovitz Jan - 8. kategorie - trubka 2. cena  p.uč. Stanislav Razák
   Kocourek Michal - 2. kategorie - horna 2. cena p.uč. Stanislav Razák 
   Vančata Lukáš - 1. kategorie - tenor 1. cena p.uč. Stanislav Razák 
   Jonáš Jiří - 2. kategorie - tenor 2. cena p.uč. Stanislav Razák 
   Pazderník Jan - 7.kategorie - tuba 1.cena  p.uč. Jan Candra

 

Výsledky okresního kola ve hře na saxofon
1.3. 2015

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

  Šmucr David - 1. kategorie 2. cena p.uč. Jiří Tarantík
  Řeháčková Diana - 8. kategorie
1. cena p.uč. Jiří Tarantík


Výsledky okresního kola ve hře na klarinet
1.3. 2015

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

  Řeháček Filip - 1. kategorie 1.cena  
  Morková Tereza - 1. kategorie 2.cena p.uč. Edita Koukolíková
  Polívka Vratislav - 2. kategorie 1.cena p.uč. Edita Koukolíková
  Vlček Lukáš - 5.kategorie 2.cena p.uč. Edita Koukolíková 
  Častorálová Adéla - 5. kategorie 3.cena p.uč. Edita Koukolíková 

 

Výsledky okresního kola ve hře na příčnou flétnu
27.2. 2015

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

  Gütterová Diana - 0. kategorie 1.cena p.uč. Petra Šanderová
  Škaloudová Klára - 1. kategorie 1.cena p.uč. Petra Šanderová 
  Reithmaierová Simona - 1. kategorie 2.cena p.uč. Petra Šanderová 
  Řehořková Jolana - 1. kategorie
2.cena p.uč. Ivana Nekolná
  Hlaváčková Petra - 1. kategorie 3.cena p.uč. Květa Klofáčová
  Kopřivová Laura - 2. kategorie
1.cena p.uč. Hana Hlavatá
  Vlčková Tereza - 2. kategorie 2. cena p.uč. Květa Klofáčová
  Kozáková Kateřina - 2. kategorie 2.cena p.uč. Ivana Nekolná
  Lebová Anna - 2. kategorie 2.cena p.uč. Ivana Nekolná
  Jedličková Štěpánka - 2. kategorie 3.cena p.uč. Květa Klofáčová
  Drobilová Klára - 3. kategorie 1.cena p.uč. Ivana Nekolná
  Kovaříková Eliška - 3. kategorie 2.cena p.uč. Ivana Nekolná 
  Lebová Adéla - 3. kategorie 2.cena p.uč. Ivana Nekolná 
  Kozák Tomáš - 4. kategorie 1.cena p.uč. Ivana Nekolná
  Sutrová Kateřina - 6. kategorie 2. cena  p.uč. Ivana Nekolná
  Jandová Anna - 6. kategorie 2.cena  p.uč. Šárka Řehořková
  Šilhavá Kateřina - 7. kategorie 1. cena p.uč. Ivana Nekolná 
  Šanderová Veronika - 8. kategorie 1.cena p.uč. Ivana Nekolná 

 

Výsledky okresního kola ve hře na zobcovou flétnu
28.2. 2015

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

  Hadrava Matěj - 0. kategorie 3. cena p.uč. Edita Koukolíková 
  Milovníková Adéla - 0. kategorie 3. cena p.uč. Petra Šanderová
  Morková Zuzana - 1. kategorie 1. cena p.uč. Edita Koukolíková 
  Vollerová Veronika - 1. kategorie 2. cena p.uč. Edita Koukolíková 
  Milovníková Emma - 2. kategorie 1.cena p.uč. Petra Šanderová 
  Vochová Kateřina - 2. kategorie 2.cena  p.uč. Šárka Řehořková
  Řehořová Karolína - 3. kategorie 2.cena p.uč. Květa Klofáčová
  Veselý Tomáš - 4. kategorie 1.cena p.uč. Petra Šanderová
  Vodička Daniel - 4. kategorie 1.cena p.uč. Petra Šanderová
  Bůžková Anděla - 4. kategorie 2.cena  p.uč. Hana Hlavatá
  Rampouchová Tereza - 4. kategorie 3. cena p.uč. Petra Šanderová
  Bílý Štěpán - 5. kategorie 1.cena p.uč. Šárka Řehořková
  Kopřivová Laura - 5. kategorie 2.cena p.uč. Hana Hlavatá
  Samcová Natálie - 5. kategorie 2.cena p.uč. Hana Hlavatá

 

Výsledky okresního kola v sólovém zpěvu
7.2. 2015

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

   Petrlíková Natálie - 0. kategorie 2. cena p.uč. Stanislava Šimáková
   Drobil Ondřej - 7. kategorie 1. cena absolutní vítěz p.uč. Jana Piorecká
   Sponnerová Kateřina - 7. kategorie 3. cena p.uč. Stanislava Šimáková
   Valešová Petra -  9. kategorie 1.cena p.uč. Jana Piorecká

 

Výsledky okresního kola v komorním zpěvu
7.2. 2015

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

   Huclová Markéta - Huclová Kristýna - 1. kategorie
1. cena
p.uč. Stanislava Šimáková
   Petrlíková Natálie - Tynklová Tereza - 2. kategorie
1. cena
p.uč. Stanislava Šimáková
   Sponnerová Kateřina - Sponnerová Adéla - 3.kat.
1.cena
p.uč. Stanislava Šimáková

   Nožičková V. - Valešová P. - Žánová K. - 4.kat.

1.cena p.uč. Jana Piorecká

 

 

Školní rok 2013/14

 

Výsledky ústředního kola ve hře na smyčcové nástroje
květen 2014

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

 Tesařová Pavla - 7.kategorie
1.cena absolutní vítěz p.uč. Hana Metelková

 

Výsledky krajského kola ve hře na smyčcové nástroje
březen 2014

 

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

 Müllerová Ester - 1.kategorie 2.cena p.uč. Hana Metelková
 Pelcová Monika - 1.kategorie 2.cena p.uč. Alexandra Pelcová
 Soukupová Ester Anna - 1.kategorie 3.cena p.uč. Alexandra Pelcová
 Tesařová Pavla - 7.kategorie 1.cena absolutní vítěz p.uč. Hana Metelková

 

Výsledky krajského kola ve hře na klavír
březen 2014

 

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

  Borovský Antonín - 3.katgorie

2.cena

p.uč. Alena Tichá

  Kovaříková Eliška - 5.kategorie

3.cena p.uč. Anna Černá

  Čížková Marie - 8.kategorie

2.cena

p.uč. Anna Černá

  Červinková Anna - 9.kategorie

2.cena

p.uč. Alena Tichá

  Nožičková Veronika - 10. kategorie

2.cena

p.uč. Marie Kůsová



Výsledky okresního kola ve hře na klavír
únor 2014

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

  Kubalíková Ema - 0.kategorie

2.cena

p.uč. Marie Kůsová

  Pelcová Monika - 1.kategorie

2.cena

p.uč. Anna Černá

  Bindíková Anežka Josefína - 2.kategorie

2.cena

p.uč. Marie Kůsová

  Holubová Klaudie - 2.kategorie

2.cena

p.uč. Marie Kůsová

  Borovský Antonín - 3.katgorie

1.cena

p.uč. Alena Tichá

  Rosendorf Jindřich - 4.kategorie

2.cena

p.uč. Alena Tichá

  Konrády Filip - 4.kategorie

3.cena

p.uč. Eva Follprechtová

  Kovaříková Eliška - 5.kategorie

1.cena

p.uč. Anna Černá

  Čížková Marie - 8.kategorie

1.cena

p.uč. Anna Černá

  Červinková Anna - 9.kategorie

1.cena

p.uč. Alena Tichá

  Nožičková Veronika - 10. kategorie

1.cena

p.uč. Marie Kůsová

 

________________________________________________________________

 

Mimořádných výsledků v soutěžích ve šk.roce 2013 dosáhli:

 

Pavla Tesařová,
žákyně z houslové třídy p.uč.H.Metelkové
získala Zlatý diplom 
v mezinárodní houslové soutěži.

Výsledková listina - celkové výsledky mezinárodní houslové soutěže

 

Tomáš Kozák,
žák z flétnové třídy p.uč. I.Nekolné
se s úspěchem zúčastnil jako člen v komorním souboru soutěže Hradecké Guitarreando 2013.
Nahlédněte do připojené výsledkové listiny:

Výsledková listina - Hradecké Guitarreando 2013
______________

Akordeonový kvartet
ze třídy paní uč.Hany Seifertové
Vítěz ústředního kola soutěže ZUŠ v Pardubicích

 

Fotoalbum akordeonového kvartetu - vítězů z ústředního kola soutěže ZUŠ
v Pardubicích v květnu 2013

 

Školní rok 2012/13

VÝSLEDKY ÚSTŘEDNÍHO KOLA
v Jindřichově Hradci
komorní hra s převahou smyčcových nástrojů
umístění žáků naší školy - květen 2013

Gratulujeme komorním souborům
k vynikajícím výsledkům v ústředním kole!

Soubor

Cena

Vyučující

Kategorie IV.
Trio (Baldová, Tesařová, Runtová)

2.cena
ocenění za hru zpaměti

ZUŠ Chválenická 

Kategorie IV.
Smyčcový kvartet

(Jankovcová, Frank, Smola, Kihoulou)


3.cena

ZUŠ Chválenická, B. Smetany
T. Brzkové

 

VÝSLEDKY ÚSTŘEDNÍHO KOLA
v Pardubicích
v sólové a komorní hře na akordeon

umístění žáků naší školy - květen 2013

Gratulujeme akordeonistům
k vynikajícím výsledkům v ústředním kole!

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

Hrubý Jaroslav - 5.kategorie 3.cena
p.uč. Hana Seifertová
Akordeonový kvartet
Lucie Steinerová, Martina Heřmanová, Jaroslav Hrubý, Stanislav Tynkl
1.cena
a zvláštní ocenění
za provedení skladby J.S.Bacha
p.uč. Hana Seifertová

 

VÝSLEDKY KRAJSKÉHO KOLA
v sólové hře na EKN

umístění žáků naší školy - březen 2013

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

Svobodová Kristýna - 1.kategorie 3.cena p.uč. Jiří Stach
Kozáková Kateřina - 4.kategorie 2.cena p.uč. Jiří Stach
Tynklová Tereza - 4.kategorie 2.cena p.uč. Hana Seifertová
Janda Libor - 4.kategorie 3.cena p.uč. Jiří Stach
Urbánková Štěpánka - 7.kategorie 2.cena p.uč. Jiří Stach
Úlovcová Veronika - 8.kategorie 1.cena p.uč. Hana Seifertová
Fořtová Iva - 9.kategorie 2.cena p.uč. Eva Šmausová

 

VÝSLEDKY KRAJSKÉHO KOLA
v sólové, komorní a souborové hře na akordeon

umístění žáků naší školy - březen 2013

 

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

Mikšovský Stanislav - 1.kategorie 2.cena p.uč. Jiří Stach
Hrubý Jaroslav - 5.kategorie 1.cena postup do ústř.kola
p.uč. Hana Seifertová
Akordeonový kvartet 1.cena postup do ústř.kola p.uč. Hana Seifertová
Akordeonový orchestr 1.cena p.uč. Jiří Stach

 

 VÝSLEDKY KRAJSKÉHO KOLA
komorní hra s převahou smyčcových nástrojů
duben 2013

Soubor

Cena

Vyučující

Kategorie IV.
Trio (Baldová, Tesařová, Runtová)

1.cena

ZUŠ Chválenická 

Kategorie IV.
Smyčcový kvartet

(Jankovcová, Frank, Smola, Kihoulou)


1.cena

ZUŠ Chválenická, B. Smetany
T. Brzkové

 

VÝSLEDKY OKRESNÍHO KOLA
komorní hra s převahou smyčcových nástrojů
umístění žáků naší školy - březen 2013

Soubor

Cena

Vyučující

Kategorie I.
(Mullerová, Bočková, Svoboda)


2.cena


ZUŠ Chválenická 

Kategorie III.
Trio (Šlégr, Koukolík, Čížková)


3.cena

ZUŠ Chválenická 
Kategorie IV.
Trio (Baldová, Tesařová, Runtová)

1.cena

ZUŠ Chválenická 
Kategorie IV.
Smyčcový kvartet

(Jankovcová, Frank, Smola, Kihoulou)

1.cena

ZUŠ Chválenická, B. Smetany
T. Brzkové

 

VÝSLEDKY KRAJSKÉHO KOLA
komorní hra s převahou dechových dřevěných nástrojů
umístění žáků naší školy - březen 2013

Soubor

Cena

Vyučující

Kategorie III.A - čisté dechové soubory
Flétnové trio (Drobil, Šanderová, Šilhavá)


1.cena

p.uč. Ivana Nekolná 
Flétnové trio (Šindelářová, Sutrová, Šilhavá) 2.cena p.uč. Ivana Nekolná 

 

Soubor

Cena

Vyučující

Kategorie IV.A - čisté dechové soubory
Klarinetové trio (Šmídlová, Ulč, Janda)

2.cena
p.uč. Roman Kaas 
Flétnové kvarteto (Mecová, Šanderová, Drobil, Mrázková)
1.cena
p.uč. Ivana Nekolná
Flétnové trio (Michalcová, Doláková, Sýkorová) 3.cena p.uč. Květa Klofáčová 

 

Soubor

Cena

Vyučující

Komorní hra s převahou dechových nástrojů - kategorie II.C - smíšené soubory
Trio (Kozák, Kozáková, Mlezivová)



2.cena


p.uč. Ivana Nekolná 

Kategorie I.E - smíšené zobcové flétny
Komorní trio (Veselý, Vodička, Rosendorf)


1.cena


p.uč. Petra Šanderová 

 

Soubor

Cena

Vyučující


Kategorie II.E - smíšené zobcové flétny

Smíšené kvarteto (Lerchová, Janiš, Šanderová,
Kořánek)

Smíšené trio (Váňová, Bílý, Vodová)

 


1.cena

 
1.cena

 

 
ZUŠ Chválenická a B. Smetany


ZUŠ Chválenická a B. Smetany

 

VÝSLEDKY OKRESNÍHO KOLA
v sólové hře na akordeon

umístění žáků naší školy - únor 2013

 

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

Voltrová Tereza - 0.kategorie 2.cena
Mgr. Irena Kutnarová
Netolický Janek - 0.kategorie 2.cena p.uč. Jiří Stach
Mikšovský Stanislav - 1.kategorie 1.cena p.uč. Jiří Stach
Tynklová Tereza - 2.kategorie 1.cena p.uč. Hana Seifertová
Hrubý Jaroslav - 5.kategorie 1.cena p.uč. Hana Seifertová

 
VÝSLEDKY OKRESNÍHO KOLA
v komorní hře na akordeon 
umístění žáků naší školy - únor 2013

 

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

Kategorie A II. kvarteta
Steinerová Lucie
Heřmanová Martina
Hrubý Jaroslav
Tynkl Stanislav

 

1.cena

 



p.uč. Hana Seifertová

 

VÝSLEDKY OKRESNÍHO KOLA
komorní hra s převahou dechových nástrojů
umístění žáků naší školy -  únor 2013

 

Soubor

Cena

Vyučující

Kategorie I.A - čisté dechové soubory
Klarinetové kvarteto (Vágner, Polívka, Sladký, Sýkora)


2.cena

p.uč. Roman Kaas 

 

Soubor

Cena

Vyučující

Kategorie II.A. - čisté dechové soubory
Flétnové duo (sestry Lebovy)


2.cena




p.uč. Ivana Nekolná 

 

Soubor

Cena

Vyučující

Kategorie III.A - čisté dechové soubory
Flétnové trio (Drobil, Šanderová, Šilhavá)


1.cena

p.uč. Ivana Nekolná 
Flétnové trio (Šindelářová, Sutrová, Šilhavá) 1.cena p.uč. Ivana Nekolná 
Duo fléten (Flidrová, Jandová) 2.cena ZUŠ Chválenická a B.Smetany

 

Soubor

Cena

Vyučující

Kategorie IV.A - čisté dechové soubory
Klarinetové trio (Šmídlová, Ulč, Janda)

1.cena
p.uč. Roman Kaas 
Flétnové kvarteto (Mecová, Šanderová, Drobil, Mrázková)
1.cena
p.uč. Ivana Nekolná
Flétnové trio (Michalcová, Doláková, Sýkorová) 1.cena p.uč. Květa Klofáčová 

 

Soubor

Cena

Vyučující

Komorní hra s převahou dechových nástrojů - kategorie II.C - smíšené soubory
Trio (Kozák, Kozáková, Mlezivová)



1.cena


p.uč. Ivana Nekolná 

Trio (Kozáková, Koukolík, Kovaříková)


2.cena

p.uč. Edita Koukolíková

Kategorie I.E - smíšené zobcové flétny
Komorní trio (Veselý, Vodička, Rosendorf)
Trio (sestry Klencovy, Koželuhová)


1.cena
2.cena


p.uč. Petra Šanderová 
p.uč. Edita Koukoulíková

 

Soubor

Cena

Vyučující

Kategorie II.D - čisté zobcové flétny
Kvintet (Samcová, Smolová, Rašková, Chuchlíková, Náhlíková)
Kategorie II.E - smíšené zobcové flétny

Smíšené kvarteto (Lerchová, Janiš, Šanderová,
Kořánek

Smíšené trio (Váňová, Bílý, Vodová)


2.cena

 

1.cena

 
1.cena


p.uč. Hana Hlavatá 

 

ZUŠ Chválenická a B. Smetany

ZUŠ Chválenická a B. Smetany

 

 ______________________________

 

Školní rok 2011/12

Seznamte se s žáky naší ZUŠ,
kteří se v tomto školním roce probojovali

do ústředního kola celostátní soutěž
e ZUŠ

 

Fotoalbum vítěze celostátní soutěže v sólovém zpěvu Tomáše Drobila

 

Fotoalbum vítězného tria - Jankovcová, Bugoš, Baldová

 

Fotoalbum vítězného kvarteta - Klimtová, Kozák. Kozáková, Koukolík

 

Fotoalbum folklorního souboru Meteláček
se svými vedoucími

 

Fotoalbum Diany Řeháčkové

 

Výsledky mezinárodní soutěže mladých interpretů
NOVOHRADSKÁ FLÉTNA – květen 2012

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

Kozáková Kateřina - 2.kategorie

čestné uznání

Ivana Nekolná

Kozák Tomáš - 3.kategorie

1.cena

Ivana Nekolná

Šanderová Veronika - 5.kategorie 3.cena Ivana Nekolná

___________________________________________________________

- Celostátní soutěže vypisované MŠMT-

VÝSLEDKY ÚSTŘEDNÍHO KOLA V SOUBOROVÉ HŘE NA LIDOVÉ NÁSTROJE
umístění žáků naší školy - květen 2012

Soubor

Cena

Vyučující

Meteláček - 4.kategorie 2.cena

E. Koukolíková a A.Pelcová

 

VÝSLEDKY ÚSTŘEDNÍHO KOLA KOMORNÍ HRA S DUDAMI
umístění žáků naší školy - květen 2012

Soubor

Cena

Vyučující


Komorní kvartet - 1.kategorie (T. Kozák, J.Koukolík,
K. Kozáková, K. Klimtová)


1.cena


E. Koukolíková a A.Pelcová

Komorní trio - 2.kategorie (Z.Bugoš, A.Baldová, E.Jankovcová) - 4.kategorie 1.cena
E. Koukolíková a A.Pelcová

 

VÝSLEDKY ÚSTŘEDNÍHO KOLA VE HŘE NA DUDY (SÓLO)
umístění žáků naší školy -  květen 2012

Soubor

Cena

Vyučující

Bugoš Zdeněk - 5.kategorie 2.cena
E. Koukolíková

VÝSLEDKY ÚSTŘEDNÍHO KOLA
umístění žáků naší ZUŠ v jednotlivých oborech

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

Kozák Tomáš -2.kategorie - příčná flétna 3.cena
Ivana Nekolná
Řeháčková Diana - 6.kategorie - saxofon 3.cena Jiří Tarantík

Drobil Tomáš - 7.kategorie - sólový zpěv

1.cena

Miloslava Plašilová

Zavaďák Pavel - 9.kategorie - horna 2.cena Stanislav Razák

VÝSLEDKY KRAJSKÉHO KOLA V SOUBOROVÉ HŘE NA LIDOVÉ NÁSTROJE
umístění žáků naší školy - 31.3. 2012

Soubor

Cena

Vyučující

Malý Meteláček - 1.kategorie

1.cena

E. Koukolíková a A.Pelcová

Meteláček - 4.kategorie
1.cena postup
do ústř. kola

absolutní vítěz

E. Koukolíková a A.Pelcová

VÝSLEDKY KRAJSKÉHO KOLA KOMORNÍ HRA S DUDAMI
umístění žáků naší školy - 31.3. 2012

Soubor

Cena

Vyučující


Komorní kvartet - 1.kategorie (T. Kozák, J.Koukolík,
K. Kozáková, K. Klimtová)


1.cena postup do ústř. kola


E. Koukolíková a A.Pelcová


Komorní trio - 2.kategorie (M.Balda, L.Vlček, A.Častorálová) - 2.kategorie


2.cena

E. Koukolíková a A.Pelcová
Komorní trio - 2.kategorie (Z.Bugoš, A.Baldová, E.Jankovcová) - 4.kategorie 1.cena postup do ústř.kola
absolutní vítěz
E. Koukolíková a A.Pelcová

VÝSLEDKY KRAJSKÉHO KOLA VE HŘE NA DUDY (SÓLO)
umístění žáků naší školy - 31.3. 2012

Soubor

Cena

Vyučující

Kozák Tomáš - 1.kategorie

1.cena

E. Koukolíková
Balda Martin  - 2.kategorie
2.cena E. Koukolíková
Bugoš Zdeněk - 5.kategorie 1.cena postup do ústř.kola
E. Koukolíková

VÝSLEDKY KRAJSKÉHO KOLA VE HŘE NA DECHOVÉ ŽESŤOVÉ NÁSTROJE
umístění žáků naší školy - 17.3. 2012

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

Straková Alžběta - 7.kategorie - trubka

3.cena

Stanislav Razák
Grigar Ladislav - 9.kategorie - trubka 2.cena Jan Candra
Štván Vojtěch - 9.kategorie - trubka 2.cena Stanislav Razák

Vrba Tadeáš - 1.kategorie - horna

2.cena

Stanislav Razák
Zavaďák Pavel - 9.kategorie - horna 1.cena postup do ústř. kola
Stanislav Razák
Duda Marek - 8.kategorie - tenor
1.cena Jan Candra
Kubaň František - 8.kategorie - pozoun
2.cena Jan Candra
Pazderník Jan - 5.kategorie - tuba 2.cena Jan Candra

VÝSLEDKY KRAJSKÉHO KOLA V SÓLOVÉM A KOMORNÍM ZPĚVU
umístění žáků naší školy - 17. - 18.3. 2012

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

Beránek Matouš - 3.kategorie - sólový zpěv

3.cena

Stanislava Šimáková

Drobil Ondřej - 4.kategorie - sólový zpěv

2.cena

Miloslava Plašilová

Žánová Karolína - 5.kategorie - sólový zpěv

čestné uznání

Miloslava Plašilová

Náhlíková Martina - 7.kategorie - sólový zpěv čestné uznání Stanislava Šimáková
Drobil Tomáš - 7.kategorie - sólový zpěv

1.cena postup do ústř. kola

Miloslava Plašilová
Sponnerová Adéla a Kateřina - komorní zpěv

čestné uznání

Stanislava Šimáková
Kaldová Anna a Černíková Alena - komorní zpěv

čestné uznání

Stanislava Šimáková

VÝSLEDKY KRAJSKÉHO KOLA VE HŘE NA PŘÍČNOU FLÉTNU
umístění žáků naší školy - 11.3. 2012

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

Kozák Tomáš - 2.kategorie

1.cena postup do ústř.kola

Ivana Nekolná

Kozáková Kateřina - 1.kategorie

2.cena

Ivana Nekolná

Drobilová Klára - 1.kategorie

2.cena

Ivana Nekolná

Šilhavá Kateřina - 5.kategorie

2.cena

Ivana Nekolná

Drobil Tomáš - 6.kategorie

2.cena

Ivana Nekolná

Šanderová Veronika - 7.kategorie

2.cena

Ivana Nekolná

Sedláčková Michaela - 9.kategorie

2.cena

Květa Klofáčová

VÝSLEDKY KRAJSKÉHO KOLA VE HŘE NA KLARINET
umístění žáků naší školy - 11.3. 2012

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

Beránek Matouš - 2.kategorie

1.cena

Roman Kaas

Baldová Alžběta - 7.kategorie

1.cena

Edita Koukolíková

Koukolík Jan - 1.kategorie

2.cena

Edita Koukolíková

Častorálová Adéla - 3.kategorie

2.cena

Edita Koukolíková

Častorál Zdeněk - 5.kategorie

2.cena

Edita Koukolíková

Ulč Václav - 7.kategorie

2.cena

Roman Kaas

Vágner Marek - 1.kategorie

3.cena

Roman Kaas

Hrubý Matouš - 2.kategorie
3.cena Roman Kaas
Vacík Petr - 3.kategorie
3.cena Roman Kaas

VÝSLEDKY KRAJSKÉHO KOLA VE HŘE NA ZOBCOVOU FLÉTNU
umístění žáků naší školy - 11.3. 2012

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

Bětáková Petra - 7.kategorie

1.cena

Šárka Řehořková

Vodička Daniel - 2.kategorie

2.cena

Petra Šanderová

Veselý Tomáš - 2.kategorie

2.cena

Petra Šanderová

Šimková Kateřina - 3.kategorie

2.cena

Šárka Řehořková

Bílý Štěpán - 4.kategorie

2.cena

Šárka Řehořková

VÝSLEDKY KRAJSKÉHO KOLA VE HŘE NA SAXOFON
umístění žáků naší školy - 11.3. 2012

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

Řeháčková Diana - 6.kategorie

1.cena postup do ústř. kola

Jiří Tarantík

Heřmanová Klára - 3.kategorie

2.cena

Roman Kaas

VÝSLEDKY KRAJSKÉHO KOLA VE HŘE NA BICÍ NÁSTROJE
umístění žáků naší školy - 8.3. 2012

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

Klímová Zuzana - 1.kategorie 1.cena

Michael Cába

Mojseňuková Anna - 2.kategorie

3.cena

Roman Gaudyn

Krbek Daniel - 4.kategorie

2.cena

Roman Gaudyn

Kučera Adam - 5.kategorie

1.cena

Michael Cába

Šteffl Jan - 7.kategorie

1.cena

řed. Bohuslav Vaněrka

VÝSLEDKY OKRESNÍHO KOLA V SÓLOVÉM A KOMORNÍM ZPĚVU
umístění žáků naší školy - 13. - 14.2 2012

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

Mudrová Anna  - 1.kategorie - sólový zpěv

2.cena

Terezie Malečková

Beránek Matouš - 3.kategorie - sólový zpěv

1.cena

Stanislava Šimáková

Drobil Ondřej  - 4.kategorie - sólový zpěv

1.cena

Miloslava Plašilová

Žánová Karolína – 5.kategorie – sólový zpěv

1.cena

Miloslava Plašilová

Černíková Alena - 6.kategorie – sólový zpěv

3.cena

Stanislava Šimáková

Kaldová Anna - 6.kategorie – sólový zpěv

2.cena

Stanislava Šimáková

Štemberová Marie - 6.kategorie – sólový zpěv

2.cena

Kamila Burdová

Drobil Tomáš - 7.kategorie - sólový zpěv 1.cena Miloslava Plašilová
Náhlíková Martina - 7.kategorie - sólový zpěv 1.cena Stanislava Šimáková
Nožičková Veronika - 9.kategorie - sólový zpěv 1.cena Miloslava Plašilová
Drobil Ondřej a Tomáš - 2.kategorie - duo 3.cena Miloslava Plašilová
Černíková Alena a Kaldová Anna - 2.kategorie - duo 1.cena Stanislava Šimáková
Sponnerová Adéla a Kateřina - 2.kategorie - duo 1.cena Stanislava Šimáková

VÝSLEDKY OKRESNÍHO KOLA VE HŘE NA DECHOVÉ ŽESŤOVÉ NÁSTROJE
umístění žáků naší školy - únor 2012

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

Salvét Patrik - 1.kategorie - trubka

3.cena

Stanislav Razák

Petrovitz Jan - 7.kategorie - trubka

2.cena

Stanislav Razák

Straková Alžběta - 7.kategorie - trubka

1.cena

Stanislav Razák

Matas Martin - 8.kategorie - trubka

1.cena

Jan Candra

Grigar Ladislav - 9.kategorie - trubka

1.cena

Jan Candra

Štván Vojtěch - 9.kategorie - trubka

1.cena

 

Stanislav Razák

Vrba Tadeáš - 1.kategorie - horna

1.cena

Stanislav Razák
Zavaďák Pavel - 9.kategorie - horna 1.cena Stanislav Razák
Duda Marek - 8.kategorie - tenor
1.cena Jan Candra
Kubaň František - 8.kategorie - pozoun
1.cena Jan Candra
Pazderník Jan - 5.kategorie - tuba 1.cena Jan Candra

VÝSLEDKY OKRESNÍHO KOLA VE HŘE NA ZOBCOVOU FLÉTNU
umístění žáků naší školy - únor 2012

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

Morková Tereza - 1.kategorie

2.cena

Edita Koukolíková

Vorlová Kateřina - 1.kategorie

2.cena

Petra Šanderová

Bočková Kateřina - 1.kategorie

3.cena

Edita Koukolíková

Vodička Daniel - 2.kategorie

1.cena

Petra Šanderová

Veselý Tomáš - 2.kategorie

1.cena

Petra Šanderová

Votípková Natálie - 2.ktegorie

2.cena

 

Tichý Jaromír

Kaiserová Kateřina - 2.kategorie

3.cena

Martin Houska
Šimková Kateřina - 3.kategorie
1.cena Šárka Řehořková
Froňková Barbora - 3.kategorie
3.cena Martin Houska
Bílý Štěpán - 4.kategorie
1.cena Šárka Řehořková
Boučková Petra - 6.kategorie
2.cena Šárka Řehořková
Bětáková Petra - 7.kategorie 1.cena Šárka Řehořková

VÝSLEDKY OKRESNÍHO KOLA VE HŘE NA PŘÍČNOU FLÉTNU
umístění žáků naší školy - únor 2012

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

Kozáková Kateřina - 1.kategorie

1.cena

Ivana Nekolná

Drobilová Klára - 1.kategorie

1.cena

Ivana Nekolná

Vlčková Tereza - 1.kategorie

3.cena

Květa Klofáčová

Kozák Tomáš - 2.kategorie

1.cena

Ivana Nekolná

Bochňáková Klára - 2.kategorie

3.cena

Ivana Nekolná

Šindelářová Jana - 3.kategorie

2.cena

 

Ivana Nekolná

Kejzlarová Natálie - 3.kategorie

2.cena

Ivana Nekolná
Šilhavá Kateřina - 5.kategorie
1.cena Ivana Nekolná
Drobil Tomáš - 6.kategorie
1.cena Ivana Nekolná
Michalcová Tereza - 6.kategorie
3.cena Květa Klofáčová
Šanderová Veronika - 7.kategorie
1.cena Ivana Nekolná
Sýkorová Kateřina - 7.kategorie 2.cena Květa Klofáčková
Mecová Alice - 8.kategorie 2.cena Ivana Nekolná
Sedláčková Michaela - 9.kategorie 1.cena Květa Klofáčová

VÝSLEDKY OKRESNÍHO KOLA VE HŘE NA KLARINET
umístění žáků naší školy - únor 2012

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

Koukolík Jan - 1.kategorie

1.cena

Edita Koukolíková

Vágner Marek - 1.kategorie

1.cena Roman Kaas

Hrubý Matouš - 2.kategorie

1.cena Roman Kaas

Beránek Matouš - 2.kategorie

1.cena

Roman Kaas

Častorálová Adéla - 3.kategorie

1.cena

Edita Koukolíková

Vacík Petr - 3.kategorie

1.cena

 

Roman Kaas

Koukolík Josef - 4.kategorie

2.cena

Edita Koukolíková
Častorál Zdeněk - 5.kategorie
1.cena Edita Koukolíková
Baldová Alžběta - 7.kategorie
1.cena Edita Koukolíková
Ulč Václav - 7.kategorie
1.cena Roman Kaas

VÝSLEDKY OKRESNÍHO KOLA VE HŘE NA SAXOFON
umístění žáků naší školy - únor 2012

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

Heřmanová Klára - 3.kategorie

1.cena

Roman Kaas

Řeháčková Diana - 6.ktegorie

1.cena Jiří Tarantík

 

 

Školní rok 2010/11

Seznamte se s žáky naší ZUŠ,
kteří se v tomto školním roce probojovali

do ústředního kola celostátní soutěž
e ZUŠ

 

Terezka Tynklová
v ústředním kole celostátní soutěže ZUŠ ve hře na akordeon 
v 0. kategorii získala 2. místo

 

Fotoalbum Terezky Tynklové
klikněte na odkaz

____________________________________________________________

 

Eliška Kovaříková
v ústředním kole celostátní soutěže ZUŠ ve hře na klavír 
v 2. kategorii získala čestné uznání

 

Fotoalbum Elišky Kovaříkové
klikněte na odkaz

_____________________________________________________________

 

Simona Slavíková
v ústředním kole celostátní soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje
v IX. kategorii získala 3. místo

Fotoalbum Simony Slavíkové
klikněte na odkaz

________________________________________________________________

 

Eva Jankovcová
v ústředním kole celostátní soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje
v VIII. kategorii získala čestné uznání I. stupně

 

Fotoalbum Evy Jankovcové
klikněte na odkaz
__________________________________________________________________

 

 

Matěj Smola
v ústředním kole celostátní soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástoje
v III. kategorii získal čestné uznání

Fotoalbum Matěje Smoly
klikněte na odkaz
____________________________________________________________
_________________________________

 

 

 

 

Ve dnech 21. -  22. května 2011
se konal 
XIX. ročník Národní soutěžní přehlídky dětských dechových orchestrů Čermákovo Vysoké Mýto

Velký dechový orchestr naší ZUŠ
pod vedením Stanislava Razáka

získal
zvláštní uznání poroty v nástrojové sekci dechových dřevěných nástrojů

ve skladbě Jana Čermáka
Šťastný návrat

Odklikněte následující odkaz:
Fotky z Vysokého Mýta od člena dechovky Ivoše

____________________________________________

LOCHOTÍNSKÉ ŠTĚBETÁNÍ
umístění žáků naší školy - květen 2011

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

Bochňáková Klára  - 0.kategorie př.flétna

2.cena

Ivana Nekolná

Drobilová Klára  1.kategorie př. flétna

1.cena

Ivana Nekolná

Lepší Eva  - 2.kategorie př. flétna

1.cena

Květa Klofáčová

Kejzlarová Natálie – 3.kategorie – př. flétna

2.cena

Květa Klofáčová

Sutrová Kateřina  - 4.kategorie – př. flétna

2.cena

Ivana Nekolná

Drobil Tomáš  - 5.kategorie – př. flétna

1.cena

Ivana Nekolná

Šanderová Veronika  - 6.kategorie – př. flétna

1.cena

Ivana Nekolná

 

Výsledky mezinárodní soutěže mladých interpretů
NOVOHRADSKÁ FLÉTNA – květen 2011

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

Kozáková Kateřina - A2

3. cena

Ivana Nekolná

Kozák Tomáš - B3

Čestné uznání

Ivana Nekolná

 

VÝSLEDKY ÚSTŘEDNÍHO KOLA VE HŘE 
NA SMYČCOVÉ NÁSTROJ
E – květen 2011

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

Smola Matěj – 3. kategorie – kontrabas

Čestné uznání

Martin Koukolík

Jankovcová Eva - 8. kategorie - housle Čestné uznání
I. stupně
Alexandra Pelcová
Slavíková Simona - 9. kategorie - housle 3. cena
Alexandra Pelcová



VÝSLEDKY ÚSTŘEDNÍHO KOLA VE HŘE

NA AKORDEON
květen 2011

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

Tynklová Tereza - 0. kategorie

2.cena

Hana Seifertová

 

VÝSLEDKY ÚSTŘEDNÍHO KOLAVE HŘE 
NA KLAVÍR

duben 2011

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

Kovaříková Eliška– 2. kategorie

Čestné uznání

prof. Anna Černá

 

Dále zde najdete umístění žáků naší ZUŠ v okresních
a krajských kolech soutěže ve hře na smyčcové nástroje, na klavír
na akordeon a ve hře na kytaru.


VÝSLEDKY OKRESNÍHO KOLA VE HŘE  NA SMYČCOVÉ NÁSTROJE
umístění žáků naší školy - 19.3. 2011

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

Šanderová Tereza – 3. kategorie - violoncello

2.cena

Hana Vítková

Smola Matěj – 3. kategorie – kontrabas

1.cena

Martin Koukolík

Suchan Ondřej – 1. kategorie - housle

1.cena

Alexandra Pelcová

Štěrbová Anna – 1. kategorie - housle

2.cena

Marie Hyťhová

Forejtová Kristýna – 6. kategorie - housle

2.cena

Jana Boučková

Raschiková Kateřina – 8. kategorie – housle

2.cena

Alexandra Pelcová

Jankovcová Eva – 8. kategorie - housle

1.cena

Alexandra Pelcová

Slavíková Simona – 9. kategorie - housle

1.cena

Alexandra Pelcová

Dolejšová Dagmar – 9. kategorie - housle

1.cena

Marie Hyťhová

VÝSLEDKY KRAJSKÉHO KOLA VE HŘE  NA SMYČCOVÉ NÁSTROJE
umístění žáků naší školy - 9.4. 2011

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

Jankovcová Eva – 8. kategorie - housle

1.cena

Alexandra Pelcová

Slavíková Simona – 9. kategorie - housle

1.cena

Alexandra Pelcová

Smola Matěj – 3. kategorie - kontrabas

1.cena

Martin Koukolík

VÝSLEDKY OKRESNÍHO KOLA VE HŘE  NA KLAVÍR
umístění žáků naší školy - únor 2011

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

Holubová Claudie – 0. kategorie

2.cena

Marie Kůsová

Kocourková Tereza – 0. kategorie

3.cena

Alena Tichá

Kovaříková Eliška – 2. kategorie

1.cena

prof. Anna Černá

Syřínková Adéla – 2. kategorie

3.cena

Marie Kůsová

Svoboda Daniel – 3. kategorie

3.cena

Jitka Zábranová

Čížková Marie – 5. kategorie

1.cena

prof. Anna Černá

Červinková Anna – 6. kategorie

2.cena

Alena Tichá

Hovjacká Terezie – 8. kategorie

3.cena

Jitka Zábranová

Kholyavytska Kateřina – 8. kategorie

1.cena

Irena Čížková

Častorálová Lucie – 9. kategorie

2. cena

prof. Anna Černá

Nožičková Veronika – 9. kategorie

1. cena

Marie Kůsová

Svoboda Jaromír – 9. kategorie

3. cena

Jitka Zábranová

 

VÝSLEDKY KRAJSKÉHO KOLA VE HŘE  NA KLAVÍR
umístění žáků naší školy –
11.-12.3. 2011

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

Kovaříková Eliška – 2.kategorie

1.cena

prof. Anna Černá

Čížková Marie – 5.kategorie

2.cena

prof. Anna Černá

Kholyavytska Kateřina – 7.kategorie

2.cena

Irena Čížková

Nožičková Veronika – 9.kategorie

3.cena

Kůsová Marie

VÝSLEDKY OKRESNÍHO KOLA VE HŘE  NA AKORDEON
umístění žáků naší školy - 5.3. 2011

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

Tynklová Tereza – 0. kategorie

1.cena

Hana Seifertová

Mikšovský Stanislav – 0. kategorie

1.cena

Jiří Stach

Hrubý Jaroslav – 3. kategorie

1.cena

Hana Seifertová

Machová Karolína – 3. kategorie

2.cena

Hana Seifertová

Heřmanová Martina – 4. kategorie

2.cena

Hana Seifertová

Bednář Otmar – 4. kategorie

2.cena

Hana Seifertová

Tynkl Stanislav – 6. kategorie

2.cena

Hana Seifertová

VÝSLEDKY OKRESNÍHO KOLA V KOMORNÍ HŘE  
NA AKORDEON
umístění žáků naší školy - 5.3. 2011

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

Steinerová Lucie – A 2.kategorie
Heřmanová Martina
Bednář Otmar
Tynkl Stanislav

1.cena

Hana Seifertová

VÝSLEDKY OKRESNÍHO KOLA V ORCHESTRÁLNÍ  HŘE  
umístění žáků naší školy - 5.3. 2011

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

Akordeonový soubor – 1. kategorie

1.cena

Jiří Stach a Hana Seifertová

VÝSLEDKY KRAJSKÉHO KOLA VE HŘE  NA AKORDEON
umístění žáků naší školy - 26.3. 2011

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

Tynklová Tereza – 0. kategorie

1.cena

Hana Seifertová

Mikšovský Stanislav – 0. kategorie

1.cena

Jiří Stach

Hrubý Jaroslav – 3. kategorie

2.cena

Hana Seifertová

VÝSLEDKY KRAJSKÉHO KOLA V KOMORNÍ HŘE
NA AKORDEON
umístění žáků naší školy - 26.3. 2011

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

Steinerová Lucie – A 2.kategorie
Heřmanová Martina
Bednář Otmar
Tynkl Stanislav

2.cena

Hana Seifertová

VÝSLEDKY KRAJSKÉHO KOLA V ORCHESTRÁLNÍ  HŘE
umístění žáků naší školy - 26.3. 2011

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

Akordeonový soubor – 1. kategorie

2.cena

Jiří Stach a Hana Seifertová

VÝSLEDKY OKRESNÍHO KOLA VE HŘE  NA KYTARU
umístění žáků naší školy – březen 2011

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

Beránková Eliška – 0. kategorie

1.cena

Jan Ženíšek

Majer Filip – 0. kategorie

1.cena

Jiří Soukup

Mlezivová Martina – 0. kategorie

1.cena

Alena Kozáková

Žán Vilém – 1. kategorie

2. cena

Jan Ženíšek

Soukup Jiří – 6. kategorie

1.cena

Jan Ženíšek

Celer Adam – 7. kategorie

1.cena

Jiří Kučva

Brych Michal – 8. kategorie

1.cena

Jan Ženíšek

VÝSLEDKY KRAJSKÉHO KOLA VE HŘE  NA KYTARU
umístění žáků naší školy – 16.4. 2011

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

Beránková Eliška – 0. kategorie

2.cena

Jan Ženíšek

Majer Filip – 0. kategorie

1.cena

Jiří Soukup

Mlezivová Martina – 0. kategorie

2.cena

Alena Kozáková

Soukup Jiří – 6. kategorie

3.cena

Jan Ženíšek

Celer Adam – 7. kategorie

2.cena

Jiří Kučva

Brych Michael – 8. kategorie

2.cena

Jan Ženíšek

________________________________________________
____________________________________

Školní rok 2009/10

Mimořádné výsledky žáků ZUŠ
v ústředním kole soutěže

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

Trio trubek - L.Lenc,V.Štván,P.Lepič

2. cena

Stanislav Razák

Trio bicích nástrojů - A.Švehla,J.Šteffl,J.Skřivan

3. cena

řed. Bohuslav Vaněrka

Saxofonové trio B.Polívková,D.Řeháčková,O.Hovjacký

Čestné uznání

Jiří Tarantík

2 flétny, klarinet, klavír M.Sedláčková,K.Vožechová,R.Šmídlová,A.Runtová

3. cena

Květa Klofáčová
Jitka Zábranová
Roman Kaas

Smíšené trio
E.Jankovcová,A.Baldová,A.Červinková

Čestné uznání I.stupně

Edita Koukolíková
Alexandra Pelcová
Alena Tichá

Velký dechový orchestr

Zlaté pásmo

Stanislav Razák

Výsledky krajského kola

Soutěžící v kategorii

Cena

Vyučující

Soubor - Big Hand

1.cena

Jan Ženíšek a Jiří Tarantík

 

Mimořádné výsledky v krajském kole výtvarné soutěže
"Evropa ve škole"
Anna Dolejšová, Lukáš Vacek, Anna Marková, Petr Uher - soubor prací "Motýli", "Atlasy zvířat"
Vyučující: Mgr. Miluše Nosková
__________________

V pěvecké soutěži
"Karlovarský skřivánek"
získal v ústředním kole vynikající 1.místo Tomáš Drobil
Vyučující: Mgr. Jana Piorecká
_____________________________


Ředitelství školy děkuje všem žákům a učitelům za vynikající reprezentaci ZUŠ.

 

Foto ze soutěže:
http://shimako.rajce.idnes.cz/Ustredni_kolo_narodni_souteze_ZUS_v_komorni_hre_-_Liberec_2010/
(odkaz na fotografie soutěžících a jejich učitelů v Liberci)

 

 

 

 

 

  

Kde najdete kancelář
a ředitelnu školy?

Kancelář a ředitelnu naší ZUŠ najdete vlevo od vrátnice. Pokračujte chodbou směrem
k tělocvičně. Kancelář
je v přízemí (zástupce ředitele), ředitelna je v 1.patře.

folder-music-icon.png

Podívejte se na záznam našeho SLAVNOSTNÍHO KONCERTU ze dne 10.5. 2017 v Besedě v menu Video.

____________________________

Žák výtvarného oddělení naší ZUŠ vystavoval v Los Angeles!!!
Více informací v menu - Výtvarné oddělení - nahlédněte!

____________________________

Nahlédněte do Aktualit a Soutěží na nejnovější úspěchy našich žáků, dechového orchestru a jazzového souboru Big Hand!

21. 8. Johana

Zítra: Bohuslav

clef_heart[3].jpg

Návštěvnost stránek

105939