Chválenická 17, 326 00 Plzeň

ZUŠ Chválenická

Kontaktujte nás

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Pedagogický sbor > Mgr. Vohnoutová El Roumhainová Suzanne

Mgr. Vohnoutová El Roumhainová Suzanne

suz.jpg

Po studiu Konzervatoře Plzeň obor hra na violoncello ve třídě Mgr. Hany Vítkové absolvovala magisterské studium hudební vědy na brněnské Filozofické fakultě Masarykovy univerzity, kde navštěvovala rovněž obor Management v kultuře.

Od roku 2008 je členkou muzikálového orchestru Divadla J. K. Tyla v Plzni. Věnuje se také komorní hře s klavírním triem MonSuMA (dříve též s Women’s String Quartet) a produkční činnosti v oblasti hudby a divadla. Podílela se na natáčení několika CD (Paměti Vrby Dalibora Bárty, Na muzikál do Plzně! plzeňského muzikálového souboru DJKT, jako host na CD Way of Life Jaroslava Svěceného nebo na nahrávkách Plzeňského lidového souboru). Od roku 2015 pedagogicky působí v ZUŠ Kralovice, od roku 2019 v ZUŠ Chválenická Plzeň.

V oblasti produkce, marketingu a PR činnosti nejprve krátce působila jako referentka marketingu Divadla J. K. Tyla, poté ve spolupráci s dirigentem Václavem Dlaskem jako produkční a PR cyklu koncertních uvedení Mozartovy opery Zaide. Z její iniciativy byla opera v roce 2017 uvedena scénicky v režii Josefa Kačmarčíka a Apoleny Veldové, současné šéfky činohry DJKT. Od sezóny 2017–2018 pořádá koncerty v rámci Kruhu přátel hudby při ZUŠ Kralovice ve spolupráci s Muzeem a galerií severního Plzeňska v Mariánské Týnici (podílí se jak na dramaturgii koncertních sezón, produkci, tak PR a marketingu). V letech 2018–2019 spolupracovala s evropsky renomovaným souborem staré hudby Ensemble Inégal na pozici produkční. Od října 2021 je produkční muzikálového souboru DJKT pod vedením Lumíra Olšovského.