Chválenická 17, 326 00 Plzeň

ZUŠ Chválenická

Kontaktujte nás

Drobečková navigace

Úvod > Kalendář akcí


                                             

Plánované koncerty ve šk.roce 2021/22
Rok 2021
24.9.   Absolventský koncert Jindřicha Rosendorfa  18:00 - Dům hudby, Husova ul.
 1.10.   Absolventský koncert Antonína Borovského  18:00 - Dům hudby, Husova ul.
 7.10.   Absolventský koncert Kláry Lebové a Johanky Štíbrové  19:00 - Dům hudby, Husova ul.
 20.10.   Koncert smyčcového oddělení   18:00 - Koncertní sál školy - Chválenická 
 23.11.   Koncert žáků   18:00 - Koncertní sál školy - Chválenická 
 30.11.   Koncert EKN  17:30 - Koncertní sál školy - Chválenická 
1.12.   Koncert kytarového oddělení  17.30 - Koncertní sál školy - Chválenická
7.12.   Klarinetový koncert  18:00 - Koncertní sál školy - Chválenická
 8.12.   Koncert akordeonového oddělení   18:00 - Koncertní sál školy - Chválenická 
9.12.   Koncert dechového oddělení  18:00 - Koncertní sál školy - Chválenická
14.12.   Koncert smyčcového oddělení  18:00 - Koncertní sál školy - Chválenická
15.12.   Vánoční koncert  18:00 - KD Šeříková ul.
16.12.   Adventní koncert kytarové třídy A.Kozákové  16:30 - Kostel U Ježíška
21.12.   Koncert klavírního oddělení  18:00 - Koncertní sál školy - Chválenická
Rok 2022                                     
11.1.     Taneční obor - prostorová zkouška   18:00 - Koncertní sál školy - Chválenická
24.1.    Koncert pěveckého oddělení  18:30 - Koncertní sál školy - Chválenická
25.1.    Koncert žáků  18:00 - Koncertní sál školy - Chválenická 
15.2.    Flétnový koncert  18:00 - Koncertní sál školy - Chválenická
22.2.    Koncert ke 40. výročí Meteláčku   18:00 - Koncertní sál školy - Chválenická  
1.3.    Koncert klavírního oddělení  18:00 - Koncertní sál školy - Chválenická
9.3.    Koncert akordeonového oddělení  18:00 - Koncertní sál školy - Chválenická
16.3.    Koncert kytarových souborů plzeňských ZUŠ  17.30 - Koncertní sál školy - Chválenická
26.4.    Koncert žáků  18:00 - Koncertní sál školy - Chválenická
3.5.    Koncert nejmenších  18:00 - Koncertní sál školy - Chválenická
4.5.    Koncert kytarového oddělení  17:30 - Koncertní sál školy - Chválenická
10.5.    Koncert smyčcového oddělení  18:00 - Koncertní sál školy - Chválenická
14.5.    Plzeňské dvorky  
17.5.    Koncert klavírního oddělení  18:00 - Koncertní sál školy - Chválenická
24.5.    Absolventský koncert  18:00 - Koncertní sál školy - Chválenická
25.5.    Slavnostní koncert  18:00 - Beseda
31.5.    Koncert smyčcového oddělení  18:00 - Koncertní sál školy - Chválenická
1.6.    Koncert akordeonového oddělení  18:00 - Koncertní sál školy - Chválenická
7.6.    Absolventský koncert  18:00 - Koncertní sál školy - Chválenická
14.6.    Koncert EKN  17:30 - Koncertní sál školy - Chválenická
21.6.    Taneční obor - prostorová zkouška  18:00 - Koncertní sál školy - Chválenická
28.6.    Závěrečný koncert kytarové třídy A.Kozákové  16.30 - Kostel U Ježíška