Chválenická 17, 326 00 Plzeň

ZUŠ Chválenická

Kontaktujte nás

Drobečková navigace

Úvod > Praktické informace > Rozvrhy hodin HN a kolektivních předmětů

Rozvrhy hodin

kolektivních předmětů ve šk.roce 2018/19

Hudební nauka Další hromadné předměty

Vysvětlivky k označení oddělení PHV PS:        
PHV PS A – děti z MŠ, které k 1.9.2018 dosáhly věku 5 let
PHV PS B – děti, které k 1.9.2018 dosáhly věku 6 let, chodí do 1.třídy, dosud nenavštěvovaly ZUŠ a nejsou zařazeny na hudební nástroj
PHV PS C – děti, které k 1.9.2018 dosáhly věku 6 let a hrají na hudební nástroj

Hudební nauka

Vyučující: p.uč. Mgr. Irena Kutnarová

irena.kutnarova@centrum.cz
učebna č. 109/2. p. vlevo - Chválenická 

Pondělí

Úterý 

Středa

Čtvrtek

14:00 - 14:45
HN 1.roč.
1.oddělení

14:00 - 14:45
HN 2.roč.
3.oddělení

14:00 – 14:45
HN 3.roč.
3.oddělení

14:00 - 14:45
HN 2.roč.
5.oddělení

14:55 - 15:40
HN 2.roč.
2.oddělení

14:55 - 15:40
HN 4.roč.
2.oddělení

14:55 - 15:40
HN 1.roč.
4.oddělení

14:55 - 15:40
HN 3.roč.
4.oddělení

15:50 - 16:35
HN 3.roč.
1.oddělení

15:50 - 16:35
HN 5.roč.
2.oddělení

15:50 - 16:35
HN 4.roč.
4.oddělení

 

16:45 - 17:30
HN 4.roč.
1.oddělení

16:45 - 17:30
HN 4.roč.
3.oddělení

16:45 - 17:30
HN 5.roč.
3.oddělení

 

17:40 - 18:25
HN 5.roč.
1.oddělení

 

 

 

 

Vyučující: p.uč. Jana Boučková

j.bouckova@centrum.cz
učebna č. 129/4. p. vlevo - Chválenická

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

14:10 - 14:55
HN 2.roč.

1.oddělení

     

15:10 - 15:55
HN 1.roč.
2.oddělení

14:45 - 15:30
HN 3.roč.
2.oddělení

14:45 - 15:30
PHV PSC

1.oddělení

14:10 - 14:55
HN 1.roč.
5.oddělení

16:10 - 16:55

PHV PSB
1.oddělení

15:45 - 16:30
HN 1.roč.
3.oddělení

15:45 - 16:30
HN 2.roč.
4.oddělení

15:10 - 15:55
PHV PSC
2.oddělení

 

16:45 - 17:30
PHV PSA

 

 

 

 

                                                                                                                           

Soubory a orchestry, Výtvarný obor, Taneční obor, Literárně-dramatický obor
tyto kolektivní předměty budou ještě průběžně upřesněny!!

 

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek  

Pátek

Dechový orchestr
p.uč. J.Candra, R.Kaas, L.Koudelka
      17:00 - 18:55
koncertní sál

Chválenická
 
Meteláček - ml. žáci
p.uč. E. Koukolíková
p.uč. M.Stachová
   
 
15:30 - 16:40
učebna č.120 Chválenická
 
Meteláček - st. žáci
p.uč.E.Koukolíková
p.uč.M.Stachová

16:45 - 18:15 učebna č.120
Chválenická

       
Akordeonový soubor
p.řed. J.Stach,
p.uč.H.Seifertová
    17:30 - 19:00 učebna č.96
Chválenická
   
Kytarový soubor
p.uč. A.Kozáková
   

17:30 - 18:15
Brojova

   
Soubor zobcových fléten
p.uč. Š. Řehořková
      15:45 - 16:30
Brojova 16
učebna č.6
 
Big Hand
p.uč. J. Ženíšek  
p.uč. J. Tarantík
   

16:00 - 17:30
učebna č.131
Chválenická

   
Moderní tanec - přípravka

p.uč. K.Steinerová

 

16:45 - 18:15

Brojova 16

učebna č.3

     
Moderní tanec 1.r.
p.uč. K.Steinerová
   

14:30 - 16:00

Brojova 16
učebna č.3

   
Moderní tanec 2.r.
p.uč. K.Steinerová

14:30 - 16:45

Brojova 16
učebna č.3

       
Moderní tanec 3.r.

p.uč. K.Steinerová

 

14:30 - 16:45
Brojova 16
učebna č.3

     
Moderní tanec
4.r. + 5.r.

p.uč. K.Steinerová

16:45 - 19:00

Brojova 16

učebna č.3

 


   
Výtvarný obor

Radka Ježková

15:00 - 17:15
Brojova 16

14:00 -16:15
16:35 - 18:50
(starší 10 let)
Brojova 16

15:00-17:15
(starší 10 let)
Brojova 16

14:00 - 16:15
16:35 - 18:50
(starší od 10 let)
Brojova 16

13:00-15:15
Brojova 16

Literárně dram. obor

p.uč. M. Monsportová

 

    13:40 - 15:10
Chválenická,
koncertní sál