Chválenická 17, 326 00 Plzeň

ZUŠ Chválenická

Kontaktujte nás

Drobečková navigace

Úvod > Soutěže a ocenění

Soutěže a ocenění


 

 

 

Soutěže ZUŠ 2022/23 - organizace - propozice 

  

 

 

Školní  rok 2021/2022

 

 

Ústřední kolo soutěže - Hra na cimbál, dudy

26. - 27.5.2022 - ZUŠ Mikulov

 

Hra na dudy

 

0.kategorie

 

Patrícia Horvátová - 1.cena - p.uč. Edita Koukolíková

 

Kateřina Hadingerová - 1.cena - p.uč. Edita Koukolíková

 

 

ll.kategorie

 

Hermína Stachová - 1.cena - p.uč. Edita Koukolíková

 

V.kategorie

 

Pavlína Valentová - 2.cena . p.uč. Edita Koukolíková

 

 

Komorní hra s dudami

 

l.kategorie

 

Trio - Patrícia Horvátová, Zuzana Vlčková, Anna Zapletalová

 

1.cena

 

p.uč. Edita Koukolíková

 

 

III.kategorie

 

Trio - Hermína Stachová, Lucie Dolejšová, Matěj Hadrava

 

1.cena

 

p.uč. Edita Koukolíková

 

 

IV.kategorie

 

Kvarteto - Pavlína Valentová, Julie Mrázová, Jakub Tausch, Kateřina Vochová

 

2.cena

 

p.uč. Edita Koukolíková

 

 

Hra souborů lidové hudby

 

I.kategorie

 

Malý Meteláček   

 

1.cena    

 

p.uč. Martina Stachová, Eva Gembická

 

 

IV.kategorie

 

Meteláček

 

1.cena

 

p.uč. Edita Koukolíková, Martina Stachová

 

 

 

Ústřední kolo soutěže - hra na dechové nástroje

19. - 20.5.2022 - ZUŠ Jana Hanuše Praha 6

 

 

Hra na zobcovou flétnu

 

V.kategorie

 

Ema Nováková - 1.cena - p.uč. Petra Šanderová

 

Vl.kategorie

 

Adela Milovníková - 2.cena - p.uč. P.Šanderová

 

 Vlll.kategorie

 

Johanka Štíbrová - 2.cena - p.uč. Petra Šanderová

 

lX.kategorie

 

Emma Milovníková - 2.cena - p.uč. Petra Šanderová

 

 

 

Hra na klarinet

 

lll.kategorie

 

Dominik Jirák - 3.cena - p.uč. Karel Šlehofer

 

 lV.kategorie

 

Anna Zapletalová - 2.cena - p.uč. Edita Koukolíková

 

 

Ústřední kolo soutěže - sólový a komorní zpěv

29.4.2022 - Turnov

 

Sólový zpěv - lV.kategorie

 

Anita Da Conceicao - Čestné uznání l. stupně - p.uč. Jana Piorecká

 

 

 

Teplické Flautohry

 

Xll.ročník soutěže ve hře na Zobcovou flétnu

 

Trio Beam - Adela Milovníková, Bianka Milovníková, Emma Milovníková - kategorie lll.B

 

1.cena

 

p. uč. Petra Šanderová

 

 

Aneta Grotzová      0. ketegorie        1.cena      p. uč. Šárka Řehořková

 

Alžběta Křivohlavá          Vll. kategorie         2.cena       p. uč. Šárka Řehořková

 

 

 

Krajské kolo soutěže - hra na cimbál, dudy, komorní hra s cimbálem a s dudami

a hra souborů lidové hudby

 

Hra na dudy

 

0.kategorie

 

Patrícia Horvátová            1.cena -  postup            Edita Koukolíková

 

Kateřina Hadingerová         1.cena - postup           Edita Koukolíková

 

Ema Vlčková            2.cena             Edita Koukolíková

 

 

l.kategorie

 

Adéla Kotálová           1.cena          Edita Koukolíková

 

ll.kategorie

 

Hermína Stachová           1.cena -  postup            Edita Koukolíková

 

V.kategorie

 

Pavlína Valentová            1.cena - postup            Edita Koukolíková

 

 

Komorní hra s dudami

 

l.kategorie

 

Trio - P.Horvátová, Z.Vlčková, A.Zapletalová           1.cena -  postup            Edita Koukolíková

 

ll.kategorie

 

Trio - A.Kotálová, L.Holý, A.Vlčková         1.cena          Edita Koukolíková

 

lll.kategorie

 

Trio - H.Stachová, L.Dolejšová, M.Hadrava            1.cena -  postup           Edita Koukolíková

 

lV.kategorie

 

Kvarteto - P.Valentová, J.Mrázová, J.Tausch, K.Vochová          1.cena - postup         Edita Koukolíková

 

 

Soubory lidové hudby

 

l.kategorie

 

Malý Meteláček                     1.cena - postup            Martina Stachová, Eva Gembická        

  

 

lV.kategorie

 

Meteláček            1.cena    - postup          Edita Koukolíková, Martina Stachová

 

 

 

Krajské kolo soutěže ve hře na Bicí nástroje

 

Sólová hra na Bicí soupravu

 

V.kategorie

 

Sebastian Paur           1.cena          Michael Cába

 

 

 

 

 

Krajské kolo soutěže ve hře na dechové nástroje

 

Hra na Trubku

 

IX.kategorie

 

Barbora Seifertová         2.cena          Jan Candra

 

X.kategorie

 

Vojtěch Bernhardt       2.cena          Stanislav Razák

 

 

Hra na Tenor

 

VII.kategorie

 

Antonín Tolar         2.cena          Jan Candra

 

 

Hra na Tubu

 

IX.kategorie

 

Barbora Seifertová         2.cena         Jan Candra

 

 

 

Krajské kolo soutěže - Sólový a komorní zpěv

 

Sólový zpěv - IV.,kategorie

 

Anita Da Conceicao           1.cena s postupem           Jana Piorecká

 

Komorní zpěv - III.kategorie

 

Trio - K.Huclová, M.Huclová, B.Seifertová                 3.cena                        Jana Piorecká

 

 

 

 

 

Krajské kolo soutěže ve hře na dechové nástroje

 

Hra na Zobcovou flétnu

 

I.kategorie

 

Aneta Grotzová           2.cena            Šárka Řehořková

 

IV.kategorie

 

Dominika Jagerová              2.cena           Jaromír Tichý

 

V.kategorie

 

Ema Nováková           1.cena s postupem            Petra Šanderová

 

Tereza Řežábková          2.cena            Jaromír Tichý

 

VI.kategorie

 

Julie Preslová            2.cena              Šárka Řehořková

 

VII.kategorie

 

Adela Milovníková           1.cena s postupem             Petra Šanderová

 

VIII.kategorie

 

Johanka Štíbrová            1.cena s postupem             Petra Šanderová

 

IX.kategorie

 

Emma Milovníková             1.cena s postupem             Petra Šanderová

 

X.kategorie

 

Anděla Bůžková              1.cena                    Šárka Řehořková

 

Alžběta Křivohlavá            1.cena             Šárka Řehořková

 

 

Hra na Příčnou flétnu

 

III.kategorie

 

Emílie Řehořková         2.cena           Petra Šanderová

 

VII.kategorie

 

Adela Milovníková          3.cena         Petra Šanderová

 

IX.kategorie

 

Emma Milovníková             1.cena           Petra Šanderová

 

Filip  Gruber            3.cena            Ivana Nekolná

 

X.kategorie

 

Anděla Bůžková          2.cena             Alena Ženíšková  

 

 

 

Hra na Klarinet

 

III.kategorie

 

Dominik Jirák               1.cena  s postupem         Karel Šlehofer

 

IV.kategorie

 

Anna Zapletalová           1.cena  s postupem       Edita Koukolíková

 

Lukáš Holý               2.cena           Edita Koukolíková

 

Tomáš Kraus          2.cena            Roman Kaas

 

VIII.kategorie

 

David Kraus           2.cena         Roman Kaas

 

IX.kategorie

 

Michal Hraběta           2.cena          Roman Kaas

 

Julie Mrázová          2.cena          Edita Koukolíková

 

X.kategorie

 

Vítězslav Hasch           2.cena           Roman Kaas

 

 

 

 

 

Okresní kolo soutěže - sólový a komorní zpěv

Sólový zpěv

 

I.kategorie

 

Lucie Lachoutová            1.cena           Eva Samková       

 

        Štěpánka Mikačová            2.cena         Hana Sýkorová-Spinethová 

 

Štěpánka Šloufová          2.cena         Jana Piorecká

 

Magda Marie Wagner        2.cena      Eva Samková   

 

III.kategorie

 

Ivana Bystřická            2.cena        Hana Sýkorová-Spinethová   

 

IV.kategorie

 

Matěj Davídek             1.cena s postupem          Eva Samková   

 

Anita Da Conceicao          1.cena s postupem      Jana Piorecká

 

Lucie Jendželovská         1.cena       Eva Samková

 

 

Komorní zpěv

 

I.kategorie

 

Duo VIKAN -  A.Macháňová, V. Zvardoňová          1.cena                       Jana Piorecká     

 

III.kategorie

 

Trio - K. Huclová, M. Huclová, B.Seifertová          1.cena s postupem              Jana Piorecká                  

 

 

 

Okresní  kolo soutěže ve hře na dechové nástroje

Hra na Příčnou flétnu

 

lll.kategorie

 

Emílie Řehořková      1.cena s postupem                    Petra Šanderová

 

lV.kategorie

 

                         Anna Líšková            1.cena                      Alena Ženíšková     

 

V.kategorie

 

Justýna Šíplová      2.cena      Petra Šanderová

 

VI.kategorie

 

Julie Preslová      1.cena      Šárka Řehořková

 

VII.kategorie 

 

Adela Milovníková      1.cena s postupem     Petra Šanderová 

   

Kateřina Nováková      2.cena Květa        Klofáčová

 

Anežka Lucáková      2.cena          Ivana Nekolná     

 

VIII.kategorie

 

Anna Roubalová      2.cena        Květa Klofáčová

 

IX.kategorie

 

Emma Milovníková      1.cena s postupem      Petra Šanderová

 

Filip Gruber      1.cena s postupem      Ivana Nekolná

 

X.kategorie

 

Anděla Bůžková      1.cena s postupem      Alena Ženíšková

 

Anna Janovičová      2.cena        Ivana Nekolná

 

 

Okresní kolo soutěže ve hře na dechové nástroje

Hra na zobcovou flétnu

 

l.kategorie

 

Aneta Grotzová                     1.cena s postupem        Šárka Řehořková

 

III.kategorie

 

Magdaléna Vávrová      1.cena      Šárka Řehořková

 

IV.kategorie

 

Dominika Jagerová        1.cena s postupem        Jaromír Tichý

 

Zuzana Harmáčková       1.cena         Jaromír Tichý

 

V.kategorie

 

Tereza Řežábková       1.cena s postupem          Jaromír Tichý

 

Ema Nováková          1.cena s postupem        Petra Šanderová

 

Barbora Dvořáková       1.cena       Šárka Řehořková

 

VI.kategorie

 

Julie Preslová       1.cena          Šárka Řehořková

 

Barbora Bíklová      2.cena     Šárka Řehořková

 

VII.kategorie

 

Adela Milovníková      1.cena s postupem      Petra Šanderová

 

VIII.kategorie

 

Johanka Štíbrová     1.cena s postupem        Petra Šanderová

 

Venuše Bůžková     2.cena     Šárka Řehořková

 

IX.kategorie

 

Emma Milovníková     1.cena s postupem       Petra Šanderová

 

X.kategorie

 

Anděla Bůžková         1.cena s postupem          Šárka Řehořková

 

Alžběta Křivohlavá        1.cena s postupem          Šárka Řehořková

 

 

Okresní kolo soutěže ve hře na dechové nástroje

Hra na lesní roh

 

X.kategorie

 

Jana  Lohrová        2.cena      Stanislav Razák

 

Hra na trubku

 

IX.kategorie

 

Barbora Seifertová      1.cena s postupem        Jan Candra

 

X.kategorie

 

Vojtěch Bernhardt       1.cena s postupem         Stanislav Razák

 

Ondřej Doubrava      2.cena        Jan Candra

 

Hra na tenor

 

VII.kategorie

 

Antonín Tolar     1.cena s postupem        Jan Candra

 

Tomáš Marek      1.cena         Jan Candra

 

 

Hra na tubu

 

IX.kategorie

 

Barbora Seifertová     1.cena s postupem      Jan Candra

 

Richard Kopčil           2.cena        Jan Candra

 

 

 

Okresní kolo soutěže ve hře na dechové nástroje

 

Hra na klarinet

 

III.kategorie   

 

Dominik Jirák    1.cena s postupem       Karel Šlehofer

 

IV.kategorie

 

Anna Zapletalová     1.cena s postupem    Edita Koukolíková

 

Lukáš Holý       1.cena s postupem       Edita Koukolíková

 

Tomáš Kraus       1.cena s postupem      Roman Kaas

 

VIII.kategorie

 

David Kraus     1.cena s postupem     Roman Kaas

 

Věra Jaramillo       2.cena      Karel Šlehofer

 

IX.kategorie

 

Julie Mrázová       1.cena s postupem       Edita Koukolíková

 

Michal Hraběta      1.cena s postupem   Roman Kaas

 

X.kategorie

 

Vítězslav Hasch      1.cena s postupem      Roman Kaas

 

Filip Řeháček        2.cena       Roman Kaas

 

Jakub Tausch          3.cena        Edita Koukolíková

 

 

 

Hra na saxofon

 

IX.kategorie

 

František Vaněk        2.cena   Adéla Somolíková

 

 

 

 

 

*****

 

Školní rok 2019/2020

 

Okresní kolo soutěže ve hře na klavír a klavírní duo
22.2. - 23.2 2020 - Plzeň

0. kategorie
Jméno žáka Umístění Učitel
Macháňová Anežka 1.cena Šmausová Eva
1. kategorie
Vápeníková Andrea 1.cena MgA. Michalcová Zuzana
Kovandová Andrea 2.cena Čížková Irena
2.kategorie
Řežábková Tereza 1.cena s postupem Mgr. Tichá Alena
3.kategorie
Kutnarová Karin 1.cena Černá Anna
Mastný Leonard 2.cena Čížková Irena
4. kategorie
Balda Štěpán 1.cena Mgr. Tichá Alena
Pelc Martin 2.cena Černá Anna
 5. kategorie
Jirglová Marie 2.cena Mgr. Tichá Alena
 6. kategorie
Hraběta Michal 1.cena Kůsová Marie
8. kategorie
Milovníková Bianka 1.cena s postupem Mgr. Tichá Alena
  9. kategorie  
Borovský Antonín 1.cena s postupem Mgr. Tichá Alena
Rosendorf Jindřich 1.cena s postupem Mgr. Tichá Alena
Kocourková Tereza 1.cena Mgr. Tichá Alena
2. kategorie klavírní duo 
Duo Semi (sourozenci Vlnovi) 1.cena Čížková Irena
3. kategorie klavírní duo
Duo Hraběta - Hubková 1.cena Kůsová Marie
4. kategorie klavírní duo
Duo Fiesta - Borovský - Rosendorf 1.cena s postupem Mgr. Tichá Alena
Duo BianTe - Milovníková - Kocourková 1.cena s postupem Mgr. Tichá Alena



Okresní kolo soutěže ve hře na smyčcové nástroje
16.2. 2020 - Plzeň

 

0. kategorie housle
Jméno žáka Umístění Učitel
Kotoučová Veronika  1.cena  MgA. Stachová Martina
Soukupová Rebeka  2.cena  MgA. Stachová Martina 
Vlčková Zuzana  2.cena  MgA. Stachová Martina
Hošek Josef  2.cena  Pelcová Alexandra 
Prošková Veronika  2.cena  MgA. Stachová Martina 
Hrušková Elen  2.cena  Pelcová Alexandra
  I. kategorie housle  
Dufek Jan  1.cena s postupem  MgA. Stachová Martina 
Vlčková Anna  1.cena  MgA. Stachová Martina 
Holá Magdaléna  2.cena  Hyťhová Marie
II. kategorie housle
Kutnarová Karin  1.cena s postupem  Pelcová Alexandra
Soukupová Timea Marie  2.cena  Pelcová Alexandra
Šimice Daniel  3.cena  Boučková Jana
III. kategorie housle
Dolejšová Lucie  1.cena  Boučková Jana
V. kategorie housle
Lebová Klára   2.cena   MgA. Stachová Martina
II. kategorie 
2 housle a klavír
Pelcová a Soukupová   1.cena    Pelcová Alexandra    

 

 

 

 

Školní rok 2018/2019


Ústřední kolo soutěže
komorní hra s převahou dechových nástrojů
27.4. 2019 - Liberec

 

Jméno žáka Kategorie Umístění Učitel

Duo (Hrušková, Baxová)
a) soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony) - I.kat.
3.cena

Nekolná Ivana
Klarinetové kvinteto (Řeháček, Hasch, Hraběta, Kraus, Sladký) a) soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony) –
III. kategorie


2.cena



Kaas Roman
Trio (Šilhavá, Šindelářová, Kozák) a) soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony) – V. kategorie
3.cena


Nekolná Ivana


Ústřední kolo soutěže
komorní hra s převahou dechových nástrojů
a soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji
27.4. 2019 - Liberec

 

Jméno žáka Kategorie Umístění Učitel
Trio JAJ (Štíbrová, Alwail, Štruncová) d) soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji – II. kategorie 1.cena ZUŠ, Plzeň, Chválenická 17, ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň, Revoluční 100 (Šanderová, Špelinová, Durasová)
Trio BeAnTo (Bůžková, Křivohlavá, Borovský) d) soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji – III. kategorie
2.cena*

Řehořková Š., Mgr. Tichá A.
Trio La Bergamasca (Váňová, Hušková, Rosendorf) d) soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji – IV. kategorie 1.cena ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň, Revoluční 100, ZUŠ, Plzeň, Chválenická 17 (Špelina,
Mgr. Tichá) 

 

*Zvláštní ocenění za interpretaci generálbasového partu – Trio BeAnTo (ZUŠ, Plzeň, Chválenická 17)

 

 

Krajské kolo soutěže v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů
6.4. 2019

Jméno žáka Kategorie Umístění Učitel
Trio TAJ
(Vlčková, Dufek, Řežábková)

0.

1.cena Mgr. Stachová Martina,
Mgr. Tichá Alena
Trio VeTeŠ
(Spěváčková, Soukupová, Balda)
1. 2.cena Mgr. Stachová Martina,
Mgr. Tichá Alena
Trio
(Vlnová, Berková, Veselá)
2. 2.cena Pelcová Alexandra,
Mgr. Tichá Alena
Trio
(Pelcová, Zvěřinová, Rosendorf)
3. 2.cena* Pelcová Alexandra,
Mgr. Tichá Alena
Kvarteto
(Lucáková, Kutnarová, Hošek, Pelc)
1.
Komorní soubory barokní
a předklasické hudby

1.cena
Nekolná Ivana,
Pelcová Alexandra,
Mgr. Černá Anna
Kvarteto - Amici
(Kleinová, Soukupová, Andiľ, Čulíková)
2.
Komorní soubory barokní
a předklasické hudby 
2.cena Mgr. Stachová Martina, Koukolík Martin,
Mgr. Tichá Alena
 *cena za mimořádný klavírní výkon pro Jindřicha Rosendorfa – trio (ZUŠ, Plzeň, Chválenická 17)

 

 

 

Krajské kolo soutěže ve hře na akordeon
29.3. 2019

Jméno žáka Kategorie Umístění Učitel
Hnát Samuel Bradley 0. 1.cena Mgr. Kutnarová Irena
Michaela Dubovská
0. 2.cena Seifertová Hana
Stachová Hermína
1. 2.cena Seifertová Hana

 

Krajské kolo soutěže - komorní hra s převahou dechových nástrojů

17.3. 2019

Jméno žáka Kategorie Umístění Učitel
Kvarteto zobcových fléten
(Holá, Frömerová, Řehořková, Bůžková)
c) soubory zobcových fléten – III. kategorie 3.cena*

Řehořková Šárka
Trio BEAM (Milovníková, Milovníková, Milovníková) d) soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji – II. kategorie 1.cena** Šanderová P., Mgr. Tichá A.
Trio (Paterová, Zapletalová, Hosnedlová) d) soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji – I. kategorie 1.cena Koukolíková Edita
Trio JAJ (Štíbrová, Alwail, Štruncová) d) soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji – II. kategorie 1.cena ZUŠ, Plzeň, Chválenická 17, ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň, Revoluční 100 (Šanderová, Špelinová, Durasová)
Trio BeAnTo (Bůžková, Křivohlavá, Borovský) d) soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji – III. kategorie 1.cena*** Řehořková Š., Mgr. Tichá Alena
Trio La Bergamasca (Váňová, Hušková, Rosendorf) d) soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji – IV. kategorie 1.cena**** ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň, Revoluční 100, ZUŠ, Plzeň, Chválenická 17 (Špelina,
Mgr. Tichá) 

*celému souboru - ocenění za nápadité provedení skladby A.Dorwarth – Kvarteto zobcových fléten

**Bianka Milovníková - za citlivé provedení generálbasového partu – Trio BEAM

***Antonín Borovský - za citlivé provedení generálbasového partu – Trio BeAnTo
****Jindřich Rosendorf - za citlivé provedení generálbasového partu – Trio La Bergamasca (ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň, Revoluční 100, ZUŠ, Plzeň, Chválenická 17)

 

 

Krajské kolo soutěže - komorní hra s převahou dechových nástrojů (žestě)
15.3. 2019

Jméno žáka Kategorie Umístění Učitel
Trio (Bernhardt, Lohrová, Vančata) 3. 2.cena Stanislav Razák

 

 

 


Okresní kolo soutěže - komorní hra s převahou dechových nástrojů
22.2. 2019

Jméno žáka Kategorie Umístění Učitel
Duo (Hrušková, Baxová) a) soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony) - I.kat. 1.cena
Nekolná Ivana
Trio (Němeček, Hadrava, Dufková) a) soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony) - II.kat. 1.cena Koukolíková Edita
Trio (Svidenská, Rohlíková, Baxová) a) soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony) – I. kat. 2.cena Nekolná Ivana
Klarinetové kvinteto (Řeháček, Hasch, Hraběta, Kraus, Sladký) a) soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony) –
III. kategorie
1.cena Kaas Roman
Trio (Škarda, Tausch, Mrázová) a) soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony) –
III. kategorie
1.cena Koukolíková Edita
Trio (Šilhavá, Šindelářová, Kozák) a) soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony) – V. kategorie 1.cena Nekolná Ivana
Kvarteto (Šilhavá, Šindelářová, Drobilová, Kozák) a) soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony) – V. kategorie 2.cena Nekolná Ivana
Trio BEAM (Milovníková, Milovníková, Milovníková) b) soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji – II. kategorie 1.cena Šanderová P., Mgr. Tichá A.
Trio fléten s klavírem (Gütterová, Škaloudová, Kozáková, Kocourková) b) soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji – III. kategorie 1.cena Šanderová P., Nekolná I.,
Mgr. Tichá A.
Trio (Gruber, Janovičová, Baťková) b) soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji – III. kategorie 1.cena Nekolná I., Kozáková A.
Duo zobcových fléten (Zapletalová, Holý) c) soubory zobcových fléten – 0. kategorie 1.cena Koukolíková Edita
Trio (Berková, Petríková, Hromadová) c) soubory zobcových fléten – I. kategorie 2.cena Nekolná Ivana
Duo (Cviklová, Cviklová) c) soubory zobcových fléten - I. kategorie 2.cena Koukolíková Edita
Kvarteto zobcových fléten (Holá, Frömerová, Řehořková, Bůžková) c) soubory zobcových fléten – III. kategorie 1.cena Řehořková Šárka
Trio BEAM (Milovníková, Milovníková, Milovníková) d) soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji – II. kategorie 1.cena Šanderová P., Mgr.Tichá A.
Trio (Paterová, Zapletalová, Hosnedlová) d) soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji – I. kategorie 1.cena Koukolíková Edita
Trio moderátko (Virtová, Nováková, Milovníková) d) soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji – I. kategorie 2.cena Šanderová P., Mgr.Tichá A., MgA. Šlehofer K.
Trio Modřinky (Jedličková, Kulová, Nová) d) soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji – I. kategorie 2.cena Bc. Tichý J., Mgr.Tichá A.
Trio JAJ (Štíbrová, Alwail, Štruncová) d) soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji – II. kategorie 1.cena* ZUŠ, Plzeň, Chválenická 17, ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň, Revoluční 100 (Šanderová, Špelinová, Durasová)
Trio D J P (Dvořáková, Preslová, Jirglová) d) soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji – II. kategorie 1.cena Řehořková Š., Mgr.Tichá A.
Trio BeAnTo (Bůžková, Křivohlavá, Borovský) d) soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji – III. kategorie 1.cena Řehořková Š., Mgr.Tichá A.
Trio La Bergamasca (Váňová, Hušková, Rosendorf) d) soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji – IV. kategorie 1.cena** ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň, Revoluční 100, ZUŠ, Plzeň, Chválenická 17 (Špelina,
Mgr. Tichá) 

*Mimořádná cena poroty – Trio JAJ (ZUŠ, Plzeň, Chválenická 17, ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň, Revoluční 100)
**Jindřich Rosendorf: Výjimečný cembalový doprovod – Trio La Bergamasca (ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň, Revoluční 100, ZUŠ, Plzeň, Chválenická 17)

 

 

Okresní kolo soutěže ve hře na akordeon
21.2. 2019

Jméno žáka Kategorie Umístění Učitel
Dubovská Michaela
0. 1.cena Seifertová Hana
Hnát Samuel Bradley
0. 1.cena Mgr. Kutnarová Irena
Hnát Max Chandler
0. 2.cena Mgr. Kutnarová Irena
Stachová Hermína
1. 1.cena Seifertová Hana

 

  _____________________________________________________________________________________________________________________

 

 

Školní rok 2017/2018


Ústřední kolo soutěže v sólové hře na dudy
Mikulov 24.5. 2018

Jméno žáka Kategorie Umístění Učitel
Stachová Hermína 0. 1.cena Koukolíková Edita
Škarda Jakub 3. 1.cena Koukolíková Edita
Kozák Tomáš 6. 1.cena Koukolíková Edita

 

 

Ústřední kolo soutěže v komorní hře s dudami
Mikulov 24.5. 2018 

Trio Kategorie Umístění Učitel
Morková - Stachová - Vlnová 2. 1.cena Koukolíková Edita
Dudácké duo      
Kozák - Škarda 4. 2.cena Koukolíková Edita


 

 

 Ústřední kolo soutěže ve hře na dechové nástroje - příčná flétna
Praha 3.5. 2018

Jméno žáka Kategorie Umístění Učitel
Kozák Tomáš 10. 3.cena Nekolná Ivana
Gruber Filip 5. 3.cena Nekolná Ivana

  

 

Ústřední kolo soutěže ve hře na dechové nástroje - zobcová flétna
Praha 3.5. 2018

Jméno žáka Kategorie Umístění Učitel
Milovníková Adéla 3. 2.cena Šanderová Petra
Štíbrová Johanka 4. 1.cena Šanderová Petra
Milovníková Emma 5. 1.cena Šanderová Petra
Bůžková Anděla 7. 1.cena Řehořková Šárka

 

Ústřední kolo soutěže ve hře na dechové nástroje - trubka
Praha 3.5. 2018

Jméno žáka Kategorie Umístění Učitel
Seifertová Barbora 5. 3.cena Candra Jan

 

 

Ústřední kolo soutěže v sólovém zpěvu
Turnov 28.4. 2018

Sólový zpěv 

Jméno žáka Kategorie Umístění Učitel
Petrlíková Natálie 3. 3.cena Šimáková Stanislava

 

Krajské kolo soutěže v sólové hře na dudy
21.4. 2018

Jméno žáka Kategorie Umístění Učitel
Stachová Hermína 0. 1.cena s postupem Koukolíková Edita
Škarda Jakub 3. 1.cena s postupem Koukolíková Edita
Kozák Tomáš 6. 1.cena s postupem* Koukolíková Edita

*Absolutní vítěz v sólové hře na dudy

 Krajské kolo soutěže v komorní hře s dudami
21.4. 2018 

Trio Kategorie Umístění Učitel
Morková - Stachová - Vlnová 2. 1.cena s postupem Koukolíková Edita - Pelcová Alexandra
Dudácké duo      
Kozák - Škarda 4. 1.cena s postupem* Koukolíková Edita

 * Absolutní vítěz v komorní hře na dudy + celé soutěže

 

 Krajské kolo soutěže lidových souborů
21.4. 2018 

Název lidového souboru Kategorie Umístění Učitel
MALÝ METELÁČEK 1. 2.cena Koukolíková Edita - Stachová Martina
METELÁČEK 3. 1.cena NP* Koukolíková Edita - Stachová Martina

* NP - návrh na postup

 

Krajské kolo soutěže v sólovém a komorním zpěvu
17.3. a 18.3. 2018

Sólový zpěv

Jméno žáka Kategorie Umístění Učitel
Petrlíková Natálie 3. 1.cena s postupem Šimáková Stanislava
Šoulejová Luisa 3. 1.cena Malečková Terezie
Berglová Veronika 6. 3.cena Malečková Terezie

 

Komorní zpěv 

Duo Kategorie Umístění Učitel
Huclová Markéta a Huclová Kristýna
2. 2.cena Šimáková Stanislava
Petrlíková Natálie a Seifertová Barbora 2. 2.cena Šimáková Stanislava
Trio      
Petrová Zuzana - Vancová Alice -  Žánová Karolína  4.  3.cena Piorecká Jana

 

Krajské kolo soutěže ve hře na zobcovou flétnu
10.3. 2018

Jméno žáka Kategorie Umístění Učitel
Preslová Julie 1. 1.cena Řehořková Šárka
Milovníková Adéla 3. 1.cena Šanderová Petra
Štíbrová Johanka 4. 1.cena s postupem Šanderová Petra
Milovníková Emma 5. 1.cena NP*
Šanderová Petra
Fromerová Anežka 6. 2.cena Řehořková Šárka
Bůžková Anděla 7. 1.cena Řehořková Šárka
Vodička Daniel 9. 1.cena Šanderová Petra

  *NP - návrh na postup

Krajské kolo soutěže ve hře na dechové nástroje

3.3. - 4.3. 2018

Jméno žáka Kategorie Umístění Učitel
Seifertová Barbora  Hra na trubku - 5.kat.
1.cena s postupem Candra Jan
Brožek Štěpán  Hra na trubku - 5.kat.
2.cena Candra Jan
Bezděkovský Vojtěch  Hra na trubku - 5.kat.
3.cena Razák Stanislav
 Doubrava Ondřej  Hra na trubku - 7.kat.  2.cena  Candra Jan
 Bernhardt Vojtěch  Hra na trubku - 8.kat.  3.cena  Razák Stanislav
 Matas Martin  Hra na trubku - 12.kat.   2.cena  Candra Jan
 Kubaň František Hra na trombon -12.kat. 2.cena  Candra Jan

  

Okresní kolo soutěže v sólovém a komorním zpěvu
10.2. 2018

Sólový zpěv

Jméno žáka Kategorie Umístění Učitel
Vakešová Magdaléna 0. 2.cena Malečková Terezie
Hajšmanová Karolína 0. 2.cena Šimáková Stanislava
Veselá Jitka 1. 2.cena Šimáková Stanislava
Gubišová Jana 2. 2.cena Malečková Terezie
Seifertová Barbora 2. 3.cena Šimáková Stanislava
Šoulejová Luisa 3. 1.cena s postupem Malečková Terezie
Petrlíková Natálie 3. 1.cena s postupem Šimáková Stanislava
Huclová Markéta 3. 3.cena Šimáková Stanislava
Huclová Kristýna 3. 3.cena Šimáková Stanislava
Berglová Veronika* 6. 1.cena s postupem Malečková Terezie
Vancová Alice 7. 3.cena Piorecká Jana
Caruso Natálie 9. 2.cena Malečková Terezie

* Berglová Veronika - absolutní vítěz v 6.kategorii

Komorní zpěv 

Duo Kategorie Umístění Učitel
Huclová Markéta a Huclová Kristýna 2. 1.cena s postupem Šimáková Stanislava
Petrlíková Natálie a Seifertová Barbora 2. 1.cena s postupem Šimáková Stanislava
Trio      
Petrová Zuzana - Vancová Alice -  Žánová Karolína* 4. 1.cena s postupem Piorecká Jana

*Karolína Žánová dostala zvláštní ocenění poroty za nejlepší 3.hlas

 

Okresní kolo soutěže ve hře na příčnou flétnu  

7.2. 2018 

Jméno žáka Kategorie Umístění Učitel
Lucáková Anežka 3. 1.cena bez postupu
Nekolná Ivana
Gruber Filip 5. 1.cena s postupem Nekolná Ivana
Milovníková Emma 5. 1.cena s postupem Šanderová Petra
Gutterová Diana 6. 2.cena Šanderová Petra
Bůžková Anděla 7. 1.cena s postupem Ženíšková Alena
Janovičová Anna 7. 1.cena s postupem Nekolná Ivana
Kordíková Lucie 8. 3.cena Klofáčová Květa
Schragerová Monika 9. 2.cena Klofáčová Květa
Kozáková Kateřina 9. 3.cena Nekolná Ivana
Kozák Tomáš 10. 1.cena s postupem Nekolná Ivana

 

Okresní kolo soutěže ve hře na dechové nástroje (klarinety a saxofon)
8.2. 2018

Jméno žáka Kategorie Umístění Učitel
Němeček Jan 2. 1.cena s postupem Koukolíková Edita
Kraus David 4. 1.cena s postupem Kaas Roman
Jaramillo Věra 4. 1.cena s postupem Šlehofer Karel
Morková Zuzana 5. 1.cena s postupem Koukolíková Edita
Hraběta Michal 5. 1.cena bez postupu Kaas Roman
Mrázová Julie 5. 2.cena Koukolíková Edita
Škarda Jakub 7. 1.cena s postupem Koukolíková Edita
Tausch Jakub 7. 2.cena Koukolíková Edita
Řeháček Filip 8. 1.cena bez postupu Kaas Roman
Vaněk František 5. 1.cena s postupem Kaas Roman

 

Okresní kolo ve hře na zobcovou flétnu

9.2. 2018

Jméno žáka Kategorie Umístění Učitel
Dvořáková Barbora 1. 1.cena s postupem Řehořková Šárka
Berková Martina 1. 2.cena Nekolná Ivana
Preslová Julie 2. 1.cena s postupem Řehořková Šárka
Němečková Adéla 2. 3.cena Klofáčová Květa
Milovníková Adéla 3. 1.cena s postupem Šanderová Petra
Kschierová Tereza 3. 1.cena bez postupu Řehořková Šárka
Štíbrová Johanka 4. 1.cena s postupem Šanderová Petra
Milovníková Emma 5. 1.cena bez postupu Šanderová Petra
Fromerová Anežka 6. 1.cena s postupem Řehořková Šárka
Řehořová Karolína 6. 2.cena Klofáčová Květa
Stašková Zuzana 6. 3.cena Klofáčová Květa
Bůžková Anděla 7. 1.cena s postupem Řehořková Šárka
Vodička Daniel 9. 1.cena s postupem Šanderová Petra

 

 

Propozice soutěží ZUŠ - školní rok 2017/18 ke stažení

Novější 1

ANEŽKA HOLÁ získala 3.místo ve XXVIII.ročníku dětské výtvarné soutěže

Datum konání: 17. 7. 2017

Vynikající ocenění žáků výtvarného oddělení naší ZUŠ!

Více

Publikováno 28. 11. 2017 18:29

LUKÁŠ VACEK vystavoval v Los Angeles

Datum konání: 30. 6. 2017

LUKÁŠ VACEK, žák Mgr. Miluše Noskové, vystavoval v Los Angeles!!!

Více

Publikováno 28. 11. 2017 18:24

JULIE HRUBÁ se umístila ve Zlatém pásmu mezinárodní soutěže

Datum konání: 31. 5. 2017

GRATULUJEME!

Více

Publikováno 28. 11. 2017 18:26

Výsledky soutěží ve školním roce 2016/17

Datum konání: 31. 5. 2017

   Dirigent: Stanislav Razák                 Jan Candra

Více

Publikováno 28. 11. 2017 18:01

Jindřich ROSENDORF získal dále diplom z klavírní soutěže v Dűsseldorfu

Datum konání: 21. 5. 2017

Jindřich ROSENDORF získal dále diplom z klavírní soutěže v Dűsseldorfu, kde postoupil do světového finále ze 64 účastníků. Ve finále soutěžil s 11 nejlepšími. Bodově obsadil 4.místo

Více

Publikováno 3. 12. 2017 14:40

Výsledky soutěží ve školním roce 2015/16

Datum konání: 31. 5. 2016

 

Více

Publikováno 28. 11. 2017 17:58

Výsledky soutěží ve školním roce 2014/15

Datum konání: 31. 5. 2015

 

Více

Publikováno 28. 11. 2017 17:57

Výsledky soutěží ve školním roce 2013/14

Datum konání: 31. 5. 2014

Soutěžící v kategorii

Více

Publikováno 28. 11. 2017 17:56

Výsledky soutěží ve školním roce 2012/13

Datum konání: 31. 5. 2013

VÝSLEDKY ÚSTŘEDNÍHO KOLAv Jindřichově Hradcikomorní hra s převahou smyčcových nástrojůumístění žáků naší školy - květen 2013

Více

Publikováno 28. 11. 2017 17:55

Výsledky soutěží ve školním roce 2011/12

Datum konání: 31. 5. 2012

Seznamte se s žáky naší ZUŠ, kteří se v tomto školním roce probojovali až do ústředního kola celostátní soutěže ZUŠ

Více

Publikováno 28. 11. 2017 17:51

Novější 1