Chválenická 17, 326 00 Plzeň

ZUŠ Chválenická

Kontaktujte nás

Drobečková navigace

Úvod > Soutěže a ocenění

Soutěže a ocenění


 

 

 

Propozice - soutěže ve šk.roce 2018/19

 

*********

  

 

Ústřední kolo soutěže v sólové hře na dudy
Mikulov 24.5. 2018

Jméno žáka Kategorie Umístění Učitel
Stachová Hermína 0. 1.cena Koukolíková Edita
Škarda Jakub 3. 1.cena Koukolíková Edita
Kozák Tomáš 6. 1.cena Koukolíková Edita

 

 

Ústřední kolo soutěže v komorní hře s dudami
Mikulov 24.5. 2018 

Trio Kategorie Umístění Učitel
Morková - Stachová - Vlnová 2. 1.cena Koukolíková Edita
Dudácké duo      
Kozák - Škarda 4. 2.cena Koukolíková Edita


 

 

 Ústřední kolo soutěže ve hře na dechové nástroje - příčná flétna
Praha 3.5. 2018

Jméno žáka Kategorie Umístění Učitel
Kozák Tomáš 10. 3.cena Nekolná Ivana
Gruber Filip 5. 3.cena Nekolná Ivana

  

 

Ústřední kolo soutěže ve hře na dechové nástroje - zobcová flétna
Praha 3.5. 2018

Jméno žáka Kategorie Umístění Učitel
Milovníková Adéla 3. 2.cena Šanderová Petra
Štíbrová Johanka 4. 1.cena Šanderová Petra
Milovníková Emma 5. 1.cena Šanderová Petra
Bůžková Anděla 7. 1.cena Řehořková Šárka

 

Ústřední kolo soutěže ve hře na dechové nástroje - trubka
Praha 3.5. 2018

Jméno žáka Kategorie Umístění Učitel
Seifertová Barbora 5. 3.cena Candra Jan

 

 

Ústřední kolo soutěže v sólovém zpěvu
Turnov 28.4. 2018

Sólový zpěv 

Jméno žáka Kategorie Umístění Učitel
Petrlíková Natálie 3. 3.cena Šimáková Stanislava

 

Krajské kolo soutěže v sólové hře na dudy
21.4. 2018

Jméno žáka Kategorie Umístění Učitel
Stachová Hermína 0. 1.cena s postupem Koukolíková Edita
Škarda Jakub 3. 1.cena s postupem Koukolíková Edita
Kozák Tomáš 6. 1.cena s postupem* Koukolíková Edita

*Absolutní vítěz v sólové hře na dudy

 Krajské kolo soutěže v komorní hře s dudami
21.4. 2018 

Trio Kategorie Umístění Učitel
Morková - Stachová - Vlnová 2. 1.cena s postupem Koukolíková Edita - Pelcová Alexandra
Dudácké duo      
Kozák - Škarda 4. 1.cena s postupem* Koukolíková Edita

 * Absolutní vítěz v komorní hře na dudy + celé soutěže

 

 Krajské kolo soutěže lidových souborů
21.4. 2018 

Název lidového souboru Kategorie Umístění Učitel
MALÝ METELÁČEK 1. 2.cena Koukolíková Edita - Stachová Martina
METELÁČEK 3. 1.cena NP* Koukolíková Edita - Stachová Martina

* NP - návrh na postup

 

Krajské kolo soutěže v sólovém a komorním zpěvu
17.3. a 18.3. 2018

Sólový zpěv

Jméno žáka Kategorie Umístění Učitel
Petrlíková Natálie 3. 1.cena s postupem Šimáková Stanislava
Šoulejová Luisa 3. 1.cena Malečková Terezie
Berglová Veronika 6. 3.cena Malečková Terezie

 

Komorní zpěv 

Duo Kategorie Umístění Učitel
Huclová Markéta a Huclová Kristýna
2. 2.cena Šimáková Stanislava
Petrlíková Natálie a Seifertová Barbora 2. 2.cena Šimáková Stanislava
Trio      
Petrová Zuzana - Vancová Alice -  Žánová Karolína  4.  3.cena Piorecká Jana

 

Krajské kolo soutěže ve hře na zobcovou flétnu
10.3. 2018

Jméno žáka Kategorie Umístění Učitel
Preslová Julie 1. 1.cena Řehořková Šárka
Milovníková Adéla 3. 1.cena Šanderová Petra
Štíbrová Johanka 4. 1.cena s postupem Šanderová Petra
Milovníková Emma 5. 1.cena NP*
Šanderová Petra
Fromerová Anežka 6. 2.cena Řehořková Šárka
Bůžková Anděla 7. 1.cena Řehořková Šárka
Vodička Daniel 9. 1.cena Šanderová Petra

  *NP - návrh na postup

Krajské kolo soutěže ve hře na dechové nástroje

3.3. - 4.3. 2018

Jméno žáka Kategorie Umístění Učitel
Seifertová Barbora  Hra na trubku - 5.kat.
1.cena s postupem Candra Jan
Brožek Štěpán  Hra na trubku - 5.kat.
2.cena Candra Jan
Bezděkovský Vojtěch  Hra na trubku - 5.kat.
3.cena Razák Stanislav
 Doubrava Ondřej  Hra na trubku - 7.kat.  2.cena  Candra Jan
 Bernhardt Vojtěch  Hra na trubku - 8.kat.  3.cena  Razák Stanislav
 Matas Martin  Hra na trubku - 12.kat.   2.cena  Candra Jan
 Kubaň František Hra na trombon -12.kat. 2.cena  Candra Jan

  

Okresní kolo soutěže v sólovém a komorním zpěvu
10.2. 2018

Sólový zpěv

Jméno žáka Kategorie Umístění Učitel
Vakešová Magdaléna 0. 2.cena Malečková Terezie
Hajšmanová Karolína 0. 2.cena Šimáková Stanislava
Veselá Jitka 1. 2.cena Šimáková Stanislava
Gubišová Jana 2. 2.cena Malečková Terezie
Seifertová Barbora 2. 3.cena Šimáková Stanislava
Šoulejová Luisa 3. 1.cena s postupem Malečková Terezie
Petrlíková Natálie 3. 1.cena s postupem Šimáková Stanislava
Huclová Markéta 3. 3.cena Šimáková Stanislava
Huclová Kristýna 3. 3.cena Šimáková Stanislava
Berglová Veronika* 6. 1.cena s postupem Malečková Terezie
Vancová Alice 7. 3.cena Piorecká Jana
Caruso Natálie 9. 2.cena Malečková Terezie

* Berglová Veronika - absolutní vítěz v 6.kategorii

Komorní zpěv 

Duo Kategorie Umístění Učitel
Huclová Markéta a Huclová Kristýna 2. 1.cena s postupem Šimáková Stanislava
Petrlíková Natálie a Seifertová Barbora 2. 1.cena s postupem Šimáková Stanislava
Trio      
Petrová Zuzana - Vancová Alice -  Žánová Karolína* 4. 1.cena s postupem Piorecká Jana

*Karolína Žánová dostala zvláštní ocenění poroty za nejlepší 3.hlas

 

Okresní kolo soutěže ve hře na příčnou flétnu  

7.2. 2018 

Jméno žáka Kategorie Umístění Učitel
Lucáková Anežka 3. 1.cena bez postupu
Nekolná Ivana
Gruber Filip 5. 1.cena s postupem Nekolná Ivana
Milovníková Emma 5. 1.cena s postupem Šanderová Petra
Gutterová Diana 6. 2.cena Šanderová Petra
Bůžková Anděla 7. 1.cena s postupem Ženíšková Alena
Janovičová Anna 7. 1.cena s postupem Nekolná Ivana
Kordíková Lucie 8. 3.cena Klofáčová Květa
Schragerová Monika 9. 2.cena Klofáčová Květa
Kozáková Kateřina 9. 3.cena Nekolná Ivana
Kozák Tomáš 10. 1.cena s postupem Nekolná Ivana

 

Okresní kolo soutěže ve hře na dechové nástroje (klarinety a saxofon)
8.2. 2018

Jméno žáka Kategorie Umístění Učitel
Němeček Jan 2. 1.cena s postupem Koukolíková Edita
Kraus David 4. 1.cena s postupem Kaas Roman
Jaramillo Věra 4. 1.cena s postupem Šlehofer Karel
Morková Zuzana 5. 1.cena s postupem Koukolíková Edita
Hraběta Michal 5. 1.cena bez postupu Kaas Roman
Mrázová Julie 5. 2.cena Koukolíková Edita
Škarda Jakub 7. 1.cena s postupem Koukolíková Edita
Tausch Jakub 7. 2.cena Koukolíková Edita
Řeháček Filip 8. 1.cena bez postupu Kaas Roman
Vaněk František 5. 1.cena s postupem Kaas Roman

 

Okresní kolo ve hře na zobcovou flétnu

9.2. 2018

Jméno žáka Kategorie Umístění Učitel
Dvořáková Barbora 1. 1.cena s postupem Řehořková Šárka
Berková Martina 1. 2.cena Nekolná Ivana
Preslová Julie 2. 1.cena s postupem Řehořková Šárka
Němečková Adéla 2. 3.cena Klofáčová Květa
Milovníková Adéla 3. 1.cena s postupem Šanderová Petra
Kschierová Tereza 3. 1.cena bez postupu Řehořková Šárka
Štíbrová Johanka 4. 1.cena s postupem Šanderová Petra
Milovníková Emma 5. 1.cena bez postupu Šanderová Petra
Fromerová Anežka 6. 1.cena s postupem Řehořková Šárka
Řehořová Karolína 6. 2.cena Klofáčová Květa
Stašková Zuzana 6. 3.cena Klofáčová Květa
Bůžková Anděla 7. 1.cena s postupem Řehořková Šárka
Vodička Daniel 9. 1.cena s postupem Šanderová Petra

 

 

Propozice soutěží ZUŠ - školní rok 2017/18 ke stažení

Novější 1

ANEŽKA HOLÁ získala 3.místo ve XXVIII.ročníku dětské výtvarné soutěže

Datum konání: 17. 7. 2017

Vynikající ocenění žáků výtvarného oddělení naší ZUŠ!

Více

Publikováno 28. 11. 2017 18:29

LUKÁŠ VACEK vystavoval v Los Angeles

Datum konání: 30. 6. 2017

LUKÁŠ VACEK, žák Mgr. Miluše Noskové, vystavoval v Los Angeles!!!

Více

Publikováno 28. 11. 2017 18:24

JULIE HRUBÁ se umístila ve Zlatém pásmu mezinárodní soutěže

Datum konání: 31. 5. 2017

GRATULUJEME!

Více

Publikováno 28. 11. 2017 18:26

Výsledky soutěží ve školním roce 2016/17

Datum konání: 31. 5. 2017

   Dirigent: Stanislav Razák                 Jan Candra

Více

Publikováno 28. 11. 2017 18:01

Jindřich ROSENDORF získal dále diplom z klavírní soutěže v Dűsseldorfu

Datum konání: 21. 5. 2017

Jindřich ROSENDORF získal dále diplom z klavírní soutěže v Dűsseldorfu, kde postoupil do světového finále ze 64 účastníků. Ve finále soutěžil s 11 nejlepšími. Bodově obsadil 4.místo

Více

Publikováno 3. 12. 2017 14:40

Výsledky soutěží ve školním roce 2015/16

Datum konání: 31. 5. 2016

 

Více

Publikováno 28. 11. 2017 17:58

Výsledky soutěží ve školním roce 2014/15

Datum konání: 31. 5. 2015

 

Více

Publikováno 28. 11. 2017 17:57

Výsledky soutěží ve školním roce 2013/14

Datum konání: 31. 5. 2014

Soutěžící v kategorii

Více

Publikováno 28. 11. 2017 17:56

Výsledky soutěží ve školním roce 2012/13

Datum konání: 31. 5. 2013

VÝSLEDKY ÚSTŘEDNÍHO KOLAv Jindřichově Hradcikomorní hra s převahou smyčcových nástrojůumístění žáků naší školy - květen 2013

Více

Publikováno 28. 11. 2017 17:55

Výsledky soutěží ve školním roce 2011/12

Datum konání: 31. 5. 2012

Seznamte se s žáky naší ZUŠ, kteří se v tomto školním roce probojovali až do ústředního kola celostátní soutěže ZUŠ

Více

Publikováno 28. 11. 2017 17:51

Novější 1